Jak mogę uzyskać wróżbę? Jest kilka form kontaktu. Możesz zadzwonić na połączenie premium. W każdym miejscu, gdzie podany jest numer telefonu Premium obok niego znajduje się opłata za każdą minutę z góry. Połączenia Premium taryfikowane są z góry za każdą minutę. Obowiązuje naliczanie minutowe. Wszędzie, gdzie podana jest cena usługi wyrażaona jest ona w kwocie brutto. Zawiera ona wszystkie podatki i jest końcowa ceną dla użytkownika.
Na stronie rozlokowane sa przyciski takie jak wróżba za xx zł, rozpocznij czat, lub wyślij email. Jeśli tych przycisków nie ma, oznacza to tyle, że w tym momencie dana usługa nie może być zrealizowana, bo np. Wróżbita nie jest przed komputerem i nie może uczestniczyć w czacie.
W sklepie ezoterycznym znajdziesz konkretne produkty, które możesz zakupić, wtedy odpowiedź dostaniesz na portalu, oraz emailem.
Kiedy otrzymam zamówioną wróżbę? Zamówioną i opłaconą wróżbę otrzymasz w ciągu 24 godzin od jej opłacenia i dostarczenia pytania, oraz innych danych niezbędnych do jej uzyskania. Danymi niezbędnymi jest imię i data urodzenia osób o które pytamy i naszych. Jeśli nie znamy daty urodzenia, prosimy o poinformowanie, że data nieznana. Dane te zostawiasz zadając pytanie. Pamiętaj jeśli są święta, czy dni ustawowo wolne od pracy czas ten może nieznacznie się wydłużyć. Dokładamy wszelkich starań, aby czekali Państwo jak najkrócej.
Czy wymagana jest rejestracja? Nie. Podczas, gdy będziesz zadawał pytanie zostaniesz poproszony o adres email i/lub numer telefonu w celu uzyskania odpowiedzi. To działanie automatycznie utworzy Ci konto, które jest bezpłatne i nie musisz z niego korzystać. Dane do logowanie wyślemy Ci emailem. Po zalogowaniu otrzymujesz pełną historię świadczonych usług. Mozesz przegladać czaty, sprawdzać historię usługi wróżba jak i swoich zakupów w sklepie. Jeśli nie skorzystasz z konta w ciągu 1 roku (nie zalogujesz się) i stan Twojego konta nie będzie większy niż 0 zł zostanie ono całkowicie usunięte z naszych systemów.
Doładowałem/am konto, ile mam czasu na skorzystanie z usługi? - Ważność konta po wieki. Środki ważne są dożywotnio. Możesz doładowac konto dzisiaj i skorzystać za 5 czy 10 lat. Nie usuwamy kont, których stan konta jest większy niż 0 zł.
SMS Premium/Prepaid - Limit znaków + usługa szybka wróżba. SMS jest krótką wiadomością tekstową. Operator telekomunikacyjny rozlicza kazde 160 znaków, jeśli nie występuja emotikony i polskie znaki. Jeśli występują - SMS zawiera mniej możliwych do wykorzystania znaków.
Jeśli użyłes polskich znaków i ich ilość przekracza 80 znaków ze spacjami (czasem 60 w zależności od kodowania czy modelu telefonu), operator naliczy wielokrotność tej liczby jako opłatę za usługę. Zwróć więc uwagę, aby SMS był krótką wiadomością tekstową, oraz nie zawierał polskich znaków, emotikonek, czy innych zdjęć. polskie znaki nie dotyczą usługi szybka wróżba. W usłudze szybka wróżba możesz zadać konkretne pytanie i otrzymasz konkretną odpowiedź.
Czy mogę uzyskać fakturę? Jak najbardziej - tak. W celu uzyskania faktury za usługę należy podczas składania zamówienia zaznaczyć odpowiednia opcję. W przypadku, gdy korzystasz z usług Premium - fakturę za te usługi wystawi Ci Twój operator telekomunikacyjny. Fakturę od nas uzyskasz za płatność przez serwis WrozbitaOskar.PL Pamiętaj podczas składania zamówienia koniecznie zaznacz odpowiednią opcję. Jesli zapomnisz - nie otrzymasz faktury. Faktura przyjdzie do Ciebie automatycznie na podany w zamówieniu adres email, od razu po autoryzacji płatności. Jesteśmy płatnikami podatku VAT - wszelkie podane ceny w serwisie wyrażone są w kwocie brutto.
Czy korzystanie ze strony, płatności przez Internet jest bezpieczne? Korzystanie z naszej strony, w tym płatności jest w pełni bezpieczne. Dane, które do nas wysyłasz trafiaja w postaci zaszyfrowanej. Nikt inny poza Tobą i nami nie może ich odczytać! Nad bezpieczeństwem płatności czuwają bramki płatności, które są ogólnopolskimi środkami płatniczymi. Znajdziesz je na każdym serwisie np. allegro, czy wrozbytarot.online.
Nie spodobała mi się wróżba, czy mogę odzyskać pieniądze lub odstąpić od umowy w ciągu 14 dni? Witaj Karyno na naszej stronie. Niestety nie odzyskasz pieniędzy, tylko dlatego, że wróżba Ci się nie podoba, lub jest nie po Twojej myśli. Sama treść wróżby, odpowiedzi nie stanowi podstawy do zwrotu środków. Dlaczego? Ano dlatego droga Karyno, że usługa w postaci doładowania konta elektronicznego została zrealizowana natychmiast, skutkuje to brakiem prawa do odstąpienia od umowy. Odpisujemy nie po 14 dniach, a od razu, nie możesz też odstąpić od umowy ze względu na treść uzyskanej porady. Usługe możesz zareklamować jesli nie wyrobimy się w regulaminowym terminie z odpowiedzią, lub sama odpowiedź nie jest zgodna z naszym regulaminem. Wtedy zwrócimy Ci pieniądze. Usługę możesz zareklamować zawsze, jednakże reklamacja musi mieć swoje podstawy, aby została uwzględniona. Pamiętaj, że podstawą nie jest treść usługi. Więcej szczegółów znajdziesz w naszym regulaminie, z którym na pewno się zapoznałaś/eś podczas zakupu usługi lub rejestracji konta.
Logowanie

Zaloguj z:

lub

Rejestracja

Bezpieczne płatności dzięki Stripe zapłacisz:

Info: Zapłacisz także automatycznym, szybkim przelewem online i BLIKIEM dzięki integracji z PayNow