Oskar Rybczyński, 34

Kutno, woj. łódzkie

Wróżbita Oskar - o mnie

Moja praca jest dla mnie także pasją, którą wybrałem i rozwijałem już jako nastolatek. Uczyłem się od kobiety, która jak nikt znała się na swoim fachu, a miałem niebywałe szczęście, ponieważ była ona moją babcią. Ezoteryka to bardzo szeroka i ciekawa dziedzina - ja specjalizuję się przede wszystkim w kartach Tarota, choć zajmuję się również szeroko pojętą magią i rytuałami, w tym także oczyszczaniem energetycznym. Najważniejszą zasadą, którą kieruję się w swojej pracy, jest szczerość. Autentyczne wróżby to nie zawsze pocieszenie - gwarantuję natomiast, że potrafią one rzucić zupełnie nowe światło na wiele trudnych i niejasnych sytuacji.

Wcześniej Wróżbita Saleos - dlaczego?

Tak, wcześniej miałem pseudonim Wróżbita Saleos. Zebrałem jednak grono klientów, którzy nie potrafili tego pseudonimu właściwie wypowiedzieć. Z tych i innych czysto marketingowych względów zdecydowałem się na zmianę swojego pseudonimu na swoje imię i nazwisko. Natomiast na pytanie dlaczego akurat Saleos odpowiem prosto. Saleos chroni i broni wierności. Bardzo dużo uwagi przykładam do wierności zasadom i ideom. Jest to dla mnie czymś naturalnym i oczywistym. Życie nauczyło mnie, że w XXI wieku trudno znaleźć ją u innych, choć oczywiście nie wszystkich ludzi. Życie toczy się swoim rytmem i każdy wybiera to, co dla Niego najlepsze i najważniejsze. Często jednak przy tym gubi własne wartości, przez które poźniej potrzebuje skorzystać z usługi ezoterycznej. Często taka usługa wskazuje jego własne wyobrażenia, myśli, cele i pragnienia, które miał przed faktem zatracenia się w świecie XXI wieku. Ja natomiast staram się, mimo tempa narzuconego przez życie, żyć zgodnie z tym, co uznałem sobie za wartości najwyższe jako zasady.

Zainteresowanie ezoteryką - Wróżbita Oskar

Ezoteryka jest obecna w mojej rodzinie od pokoleń. Jako dziecko obserwowałem, jak moja babcia stawia karty Tarota i interpretuje ich odpowiedzi dla osób zmagających się z trudnościami, niepewnością, lub poszukujących własnej drogi życiowej. Jako nastolatek aktywnie ćwiczyłem wróżenie z kart z pomocą babci. Szczególnie dobrze radziłem sobie zawsze z interpretacją zawiłych wątków opowiadanych przez karty. Moja babcia nauczyła mnie nie tylko teorii, którą od lat rozwijam samodzielnie z pomocą wrodzonej intuicji, ale i praktyki koniecznej w zawodzie wróżbity. Dzięki niej wiem, jak w pełni bezpieczny sposób korzystać z szerokich możliwości Tarota.

W okresie dorastania wróżby były dla mnie źródłem ekscytacji, a liczne sukcesy w interpretacji kart wciąż potęgowały moją chęć dalszej nauki. Wkrótce zacząłem samodzielnie medytować, aby jak najlepiej zrozumieć karty Tarota. Swoje interpretacje i skojarzenia skrupulatnie spisywałem, żeby stworzyć własny kompletny zbiór niezbędnej do pracy wiedzy. W ten sposób poznałem możliwości własnej intuicji, zdołałem pojąć więcej możliwych interpretacji kart Tarota i rozpocząłem swoją własną ezoteryczną drogę, którą do dziś idę.

Jak pasja stała się moim zawodem?

Nie od razu zostałem wróżbitą. Po skończeniu szkoły rozpocząłem pracę na etacie i powoli się usamodzielniałem. Moment, w którym wróżby stały się częścią mojej codzienności, musiał jednak w końcu nadejść. Swoją drogę zawodową rozpoczynałem w gronie najbliższych znajomych, którzy byli zarazem pierwszymi osobami, dla których stawiałem karty. Szybko okazało się, że moje wróżby wielokrotnie się sprawdzają, a wieść o tym, kim jest wróżbita Oskar, powoli roznosiła się po okolicy. Mimo takiego sukcesu nie od razu zdecydowałem się na pełnoetatową pracę wróżbity. Gdy w końcu podjąłem taką decyzję, postanowiłem nie ograniczać się jedynie do usług świadczonych lokalnie.

Wróżbita Oskar stał się popularny głównie przez portale internetowe, na których można skorzystać z wróżb online i mojej własnej strony o podobnym charakterze. Gdy zacząłem prowadzić własny portal zrzeszający specjalistów z zakresu ezoteryki, rozpocząłem współpracę z wieloma wybitnymi fachowcami numerologii, astrologii, białej magii, kart, szeroko pojętych wróżb i wielu innych zabiegów energetycznych. Dostępność tak wielu najlepszych polskich doradców wpłynęła na popularność mojej strony, a w tym także na ilość zwracających się do mnie osób.

Jak pracuję i gdzie można mnie znaleźć?

Kontakt ze mną możliwy jest przez moją własną stronę internetową oraz portale takie jak wrozbytarot.online i Magiczne Wrota, na których znaleźć można mój profil. Prowadzę rozmowy przez telefon, czat, sms, a także wiadomości email. Osobiste spotkanie możliwe jest w Kutnie.

Specjalizuję się we wróżbach z kart Tarota. Chętnie pomogę znaleźć i zinterpretować odpowiedzi na różne pytania z wielu dziedzin życia, takich jak miłość, finanse, praca i kariera, relacje, czy rozwój duchowy. Odpowiedzi, które otrzymuję od kart, zawsze interpretuję uważnie i szczerze, aby jak najlepiej przekazać pytającej osobie to, co w nich najważniejsze. Pomagam innym tak, jak sam chciałbym, aby ktoś pomógł mnie, gdybym znalazł się w trudnej sytuacji. Jedyne, o co proszę, to przygotowanie się na szczere odpowiedzi, nawet jeśli nie zawsze będą one pokrywać się z tymi wymarzonymi.

Logowanie

Zaloguj z:

lub

Rejestracja

Bezpieczne płatności dzięki Stripe zapłacisz:

Info: Zapłacisz także automatycznym, szybkim przelewem online i BLIKIEM dzięki integracji z PayNow