Jak zwiększyć limit na usługi Premium w Orange?

W sieci Orange funkcjonują następujące blokady i limity:

 • Limit na usługi Premium,
 • Blokada połączeń 0700
 • Blokada wysyłania SMS-ów Specjalnych.

Ważne - pominięcie którejkolwiek z opcji doprowadzi do braku możliwości korzystania z usług Premium (połączeń i wiadomości SMS).

Aby ściągnąć blokadę, wystarczy jedna rozmowa z konsultantem Biura Obsługi Klienta pod numerem telefonu 501 100 100 - należy zwrócić uwagę, aby ściągnąć blokadę z każdej usługi, a także ustawić sobie adekwatny limit, który obowiązuje pełen okres rozliczeniowy.

Alternatywa dla połączenia

Wchodzimy na stronę Mój Orange => klikamy Umowy, urządzenia i usługi dodatkowe -> następnie przechodzimy w opcję Pakiety i usługi dodatkowe -> następnie w Blokady - i w tym miejscu mamy możliwość odblokowania połączeń pod 0700, a także odblokowanie możliwości korzystania z SMS-ów Premium. Tutaj ustawimy sobie także limit na usługi Premium.


Jak zwiększyć limit na usługi Premium w T-mobile?

Sieć T-mobile wprowadziła następujące blokady i limity na:

 • Limit na usługi Premium,
 • Blokada SMS Premium,
 • Blokada połączeń Premium

T-Mobile warto także zmienić limit na większy, gdyż domyślny na usługi Premium zgodnie z regulacjami prawnymi obowiązującymi od 12 grudnia 2018 roku w każdej sieci wynosi 35 zł miesięcznie.

Aby zwiększyć lub zmniejszyć ustawowy limit musimy wysłać SMS o treści 0, 35, 75, 100, 200, 500, lub 1000 (odpowiada to kwocie w zł) pod numer 80450

Zadzwoń Biura Obsługi Klienta, gdzie konsultant ustawi limity wedle naszych oczekiwań. Numer kontaktowy dla osób z abonamentem to 602 900 000, natomiast dla telefonów na kartę 602 960 200. Zwróć uwagę, aby oprócz limitów konsultant odblokował także konkretne usługi, z których chcemy skorzystać - takie jak połączenia premium, czy smsy premium

Usługi Premium można odblokować, wysyłając bezpłatny SMS na numer 80450 o treści:

ALL OFF lub ANULUJ (odblokowanie wszystkich usług Premium)

SMS OFF (odblokowanie SMS Premium)

POL OFF (odblokowanie połączeń Premium)

[AKTUALIZACJA] - T-mobile dodał drugi sposób i podobno te dwa sposoby działają - warto więc, jeśli powyższy sposób nie zadziała spróbować ten sposób:

Wysyłamy SMS-a na bezpłatny numer telefonu 80450 - w treści wpisujemy: „LIMIT START 200” oczywiście pomijamy cudzysłów. Liczba 200 w treści SMS'a oznacza kwotę. W przypadku wprowadzenia kwoty 200 - będziemy mogli w jednym okresie rozliczeniowym wydać maksymalnie 200 zł, jeśli wprowadzimy 100 w SMS-ie, to po wykorzystaniu 100 zł usługi Premium automatycznie się zablokują, jeśli wprowadzimy 1000, to po wykorzystaniu tysiąca złotych usługi Premium zablokują się.


Jak zwiększyć limit na usługi Premium w PLUS?

W sieci PLUS GSM obowiązują następujące limity:

 • Próg kwotowy na usługi Premium.

Wyślij SMS-a o treści ZABLOKUJ (0,35,50,75,100,200,500) POD NUMER 2601, gdzie liczba z nawiasu oznacza limit, który należy wybrać i który określi maksymalne wydatki na usługi Premium. Jeśli wprowadzisz w treści SMS-a: „ZABLOKUJ 75” (bez cudzysłowu oczywiście) i wyślesz tego SMS-a pod numer 2601, to nie zapłacisz więcej niż 75 zł za usługi Premium w danym okresie rozliczeniowym, który odnawia się co miesiąc automatycznie.

W plusie jak w każdej innej sieci obowiązuje limit na usługi Premium, jednak nie obowiązuje blokada. Jedyne co musisz zrobić w sieci PLUS GSM to zmienić próg kwotowy, który pozwoli na skorzystanie z usługi. Jak to zrobić? Spieszymy z odpowiedzią!

W przypadku nie działania ściągnięcia limitu przez ten sposób, skontaktuj się z infolinią pod numerem 2601 lub 601 100 601 (Koszt połączenia dla wszystkich Klientów sieci Plus to 20 gr za całe połączenie. Koszt dla abonentów innych sieci, zgodnie z taryfą. - Od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-22:00.)


Jak zwiększyć limit na usługi Premium w PLAY?

W sieci PLAY funkcjonują następujące blokady i limity:

 • Limit na usługi Premium,
 • Blokada wszystkich usług Premium,
 • Blokada SMS-ów Premium,
 • Blokada połączeń Premium

W sieci PLAY należy odblokować wspomniane usługi w trzech miejscach. W aplikacji PLAY24 w zakładce Pakiety i Usługi wyjdą nam 3 możliwe opcje i należy kliknąć Rozrywka i użyteczne i w tym miejscu należy znaleźć blokady rodzajów usług Premium -> zobaczymy 6 opcji i należy wybrać blokady połączeń Premium, blokady usług Premium i blokady wszystkich usług Premium. W opcji więcej należy odblokować każdą z usług po kolei. Nie odblokowanie którejkolwiek z usług wiąże się z brakiem możliwości korzystania z niej.

Alternatywą będzie połączenie z konsultantem pod numerem 790 500 500 i zdjęcie każdej z tych usług z osobna. Należy zwrócić uwagę, że wszystkie z tych blokad są domyślnie włączone. Konsultant ma obowiązek wykonania tylko tej opcji, którą sobie życzymy - jeśli poprosimy konsultanta, o zdjęcie blokady z połączeń na usługi Premium - zdejmie ją. Nie zdejmie jednak blokady z wszystkich usług Premium - tak więc i tak nie skorzystamy z tej usługi. Musimy poprosić konsultanta o zdjęcie każdej z tych blokad po kolei.

Następnie, co również bardzo istotne, kiedy mamy już konsultanta na linii warto ustawić sobie inny niż domyślny limit na usługi Premium. Wiesz już, że zgodnie z polskim prawem od grudnia 2018 roku każdy korzysta z maksymalnego limitu na te usługi wynoszącego 35 zł. Warto więc poprosić konsultanta o zdjęcie tego limitu i ustawienie wyższego.


Jak skorzystać z usług Premium Rate?

Wróżbita Oskar umożliwia kontakt na numeracji Premium Rate

 • Sms Premium
 • Połączenie Premium,
 • Połączenie PrePaid, pod którym nie obowiązują zasady ograniczeń
 • Usługa Wróżba - jedno pytanie, w tej usłudze nie obowiązują żadne ograniczenia/minity

Dostosowujemy usługi do Twoich potrzeb! Nie chcesz/nie możesz korzystać z usług Premium? Żaden problem! Wyjaśnimy Ci jak z nich nie korzystać i jednocześnie płacic za wróżby z wykorzystaniem numeracji PrePaid i Wróżb po przedpłacie!

Pamiętaj, że usługi PrePaid możliwe są tylko dla zarejestrowanych klientów portali WrozbyTarot.Online i/lub serwisu WrozbitaOskar.PL

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo już teraz!

SMS: Wyślij sms'a: pod numer 74240 treść początkowa WROTA Twoje pytanie i data urodzenia, wraz z imieniem. Ważne - bez treści początkowej WROTA SMS nie dojdzie do Wróżbity Oskara!

Pod numerem 0708 708 842 (koszt za każdą rozpoczętą minutę połączenia 4,92 zł brutto, dla połączeń stacjonarnych), oraz połączenie pod numer 708 708 842 dla połączeń z numerów komórkowych (koszt 4,92 zł brutto za każdą rozpoczętą minutę połączenia). Kwota brutto jest to kwota ostateczna ze wszelkimi podatkami.

Pod numerem +48 22 896 65 50 (dostępne z każdego kraju na świecie, jeśli masz konto na portalu WrozbyTarot.Online) lub WrozbitaOskar.PL) Środki pobierzemy z Twojego PrePaid na portalu.
Wymagane założenie i zasilenie konta. Jeśli podałeś numer, z którego dzwonisz, od razu połączysz się z Wróżbitą Oskarem, jeśli nie podałeś numeru, poprosimy Cię o podanie numeru klienta i kodu PIN, które znajdują się w prawym menu na każdej stronie i podstronie serwisu. Po podaniu danych połączymy Cię bezpośrednio z Wróżbitą Oskarem, jesli będzie w tym momencie dostępny. Tylko u nas nie zapłacisz za czas oczekiwania na połączenie.


Czym są SMSy Premium?

SMS-y Premium to krótkie wiadomości tekstowe wysyłane na numery skrócone, czyli niepełne numery telefonów, takie jak:

 • od 7000 do 7999
 • od 70000 - 79999
 • od 901000 – 919999
 • od 81000 – 85999
 • od 91000 – 92599

Przy wysyłaniu wiadomości na numery Premium pamiętaj, że SMS zawierać może maksymalnie 160 znaków 7-bitowych - oznacza to, że aby SMS był „policzony” przez operatora jako jedna wiadomość, za którą poniesiemy opłatę jak za jednego SMS-a, nie może mieć więcej niż 160 znaków. Co ważne, znaki 7-bitowe to takie znaki, które nie posiadają potocznie zwanych ogonków. Jest to alfabet niezawierający polskich znaków, dlatego w takich SMS-ach nie należy ich używać. Jeśli napiszemy w wiadomości więcej niż 70 znaków i użyjemy polskich liter (lub emotek), opłata za wiadomość wzrośnie wielokrotnością liczby 70. Każde przekroczenie liczby znaków (70), chociażby o jedną literę zawierającą polskie znaki czy emotki, będzie nas kosztować tyle, co kolejna wysłana wiadomość. Przykładowo za 70 znaków zapłacimy kwotę, jak za jednego SMS-a, natomiast już za 71 znaków kwota ta podwoi się! 140 znaków nadal będzie nas kosztować dwukrotną stawkę, jednak 141 znaków już ją potroi.


Czym są Połączenia Premium?

Połączenia Premium to połączenia na numery skrócone i pełne 0700, czyli numery telefonów tzw. "070x", które taryfikowane są inaczej niż standardowe połączenia stacjonarne i komórkowe.

Za każdym razem, gdy wybierasz numer *70x x. (gdzie x to dowolna cyfra, a kropka to kolejne cyfry, a kropka to dowolna ilość cyfr), lub 70x. dzwonisz pod numer wysoko płatny. Takie numery charakteryzują się tym, że opłata pobierana jest z góry za każdą rozpoczętą minutę połączenia. O wysokości opłaty dowiesz się z komunikatu, który Twój operator bezpłatnie dla Ciebie ma obowiązek zapowiedzieć, przed nawiązaniem połączenia. Na dalszym etapie możesz bez konsekwencji za darmo dla siebie rozłączyć się (wtedy nie zostaną pobrane żadne opłaty z Twojego konta), lub kontynuować połączenie jednocześnie godząc się z zapowiedziana stawką. Każda uczciwa firma informuje o kosztach połączenia, bezpośrednio przy danym numerze Premium - jest to wymagane przez obowiązujące prawo. Jeśli widzisz numer rozpoczynający się od 070x czy 70x lub *70x bez podanej stawki w jasny i wyraźny sposób - nie jest to uczciwa firma i uciekaj od niej.
Chcesz sprawdzić jaka firma jest właścicielem danego numeru Premium? Sprawdzisz to w publicznym rejestrze numerów Premium. Uważaj na firmy, które nie podają prawdziwych danych, twierdząc, że sa właścicielami numerów, a w rzeczywistości nimi nie są. Informacje znalezione w rejestrze stanowiąc klucz do firmy, której złożysz ewentualną reklamację za niewłaściwe wykonanie usługi, np. gdy nie połączysz się z wrożką, a operator pobierze od Ciebie opłatę np. za czas oczekiwania na połączenie. Nie sa to procedury zgodne z prawem powszechnie obowiązującym w Polsce. Dzwoniąc pod numery Premium widniejące na naszych stronach masz pełną gwarancję opłaty tylko za rozmowę z wróżbitą Oskarem Rybczyńskim. Nie płacisz za czas oczekiwania, ani połączenie, które nie zakończyło się rozmowa z wróżbitą.

Logowanie

Zaloguj z:

lub

Rejestracja

Bezpieczne płatności dzięki Stripe zapłacisz:

Info: Zapłacisz także automatycznym, szybkim przelewem online i BLIKIEM dzięki integracji z PayNow