Czy znacie nie tylko datę, ale też dokładną godzinę i miejsce swego urodzenia? Jeśli tak, to możecie łatwo sprawdzić, w jakim znaku zodiaku znajdował się wówczas Księżyc. Ta informacja jest bardzo ważna – porównywalnie do tego, jaki jest Wasz słoneczny znak zodiaku. Zresztą warto wiedzieć co nieco na temat wpływu Księżyca na poszczególne znaki zodiaku. Srebrny Glob tranzytujący na przykład w kierunku Wagi, może wpływać na życie każdego z nas, niezależnie od daty naszego urodzenia. Księżyc w znaku Wagi to symbol naszej emocjonalności, pełnego głębi kontaktu z przyrodą i chęci osiągnięcia równowagi we wszystkich sferach życia.

Cechy osób z Księżyca w Wadze

Ludzie urodzeni podczas fazy Księżyca w Wadze pragną w życiu spokoju i stabilizacji, przez całe swoje życie dążą do równowagi, unikają też sytuacji konfliktowych. Nie bez znaczenia jest tutaj wpływ Wagi – powietrznego znaku zodiaku, który ma ścisły związek z pokojem i porozumieniem. Księżycowe Wagi to osoby o starannym wykształceniu, wyróżniają się empatią i wysoką kulturą osobistą. Wśród nich znajdziecie wielu artystów, osoby kochające wszystko to, co piękne oraz przyjemne dla oka. Są pozbawione wszelkiej arogancji, słyną z odpowiedzialności i unikania sytuacji kłopotliwych.

Kobiety

Panie urodzone jako księżycowe Wagi są z natury łagodne i romantyczne, ale można je często uznawać także za mistrzynie w sztuce flirtu i uwodzenia. Cechuje je zmysł do sprawiedliwego i obiektywnego oceniania każdej sytuacji. Czasem świadomie rezygnują one z jakiejś krytycznej oceny, chęci przeciwstawienia się komuś – wszystko po to, by kogoś nie urazić i nie sprawić mu niespodziewanej przykrości.

Mężczyźni

Panowie będący zodiakalnymi Księżycami w Wadze są zwykle zadowoleni z życia, towarzyscy i otwarci na nowe doświadczenia. Lubią atmosferę sprzyjającą rozbudzaniu wyobraźni i flirtowaniu z kobietami. Księżycowe Wagi płci męskiej mogą przeżywać rozterki między sferą duchową a erotycznymi doznaniami, konflikty pomiędzy życiem w rodzinie a luźnymi relacjami intymnymi tylko we dwoje.

Jak zmienia się Twoja aura

Księżyc w Wadze pozwala spojrzeć na życie z optymizmem, wyrobić w sobie poczucie piękna, szanować harmonijne relacje z innymi. Staniecie się bardziej towarzyscy i otwarci na nowe znajomości. Niektórzy z Was mogą mieć problem z przekazywaniem złych informacji lub asertywnym odmawianiem. Wykorzystajcie aurę księżyca w Wadze do nauki dyplomacji, doceniania zasad dobrego wychowania. W tym okresie warto zająć się pracą nad związkiem, zawierać wszelkiego rodzaju umowy. Aura będzie szczególnie korzystna dla intelektualistów. Księżyc w znaku Wagi sprzyja dbaniu o swój wygląd zewnętrzny, pozwala bardziej rozkoszować się szeroko pojętymi rozkoszami życia.

Wpływ na Twoje działania

Będziecie szukali nowych partnerów lub mieli potrzebę okazywania uczuć w stałych związkach. Teraz łatwo będzie Wam zrealizować nawet dalekosiężne plany i pokazać jak bardzo wartościowymi, empatycznymi osobami jesteście. Podczas Księżyca w znaku Wagi możecie mieć większe niż zwykle oczekiwania wobec partnerów – będziecie chcieć, by partnerzy zawsze Wam pomagali, zwłaszcza w wykonywaniu codziennych obowiązków, za których realizacją nie przepadacie. Kiedy Księżyc wstępuje w znak Wagi, możecie zaobserwować u siebie pewne wątpliwości dotyczące Waszej przyszłości, odważcie się jednak spełniać swoje marzenia i podejmować kluczowe życiowe decyzje.

Księżyc w znaku Wagi wpływ na relacje

W tym okresie będzie szczególnie zależało Wam na zgodzie z otoczeniem, zadbacie o oto, by relacje w domu i pracy układały się wręcz wzorowo. Księżyc w Wadze pozwoli pogodzić się nawet z wrogami, zażegna dawne kryzysy, sprawi, że będziecie czuć się kochani, szanowani, przyjemnie odbierani przez ludzi z bliższego i dalszego otoczenia. Podczas fazy Księżyca w znaku Wagi możecie się spodziewać wspaniałej harmonii uczuć, czułości i delikatności, które nader sprzyjają miłosnym uniesieniom. Według astrologów, w dniach, kiedy Księżyc przebywa w znaku Wagi, ludzie mają szczególną łatwość godzenia się z byłymi małżonkami i parterami. W tym okresie jesteśmy ponadto bardziej chętni do prowadzenia negocjacji, zawierania kompromisów, pokojowych rozmów, osiągnięcia zadowalającego nas konsensusu.

Dieta skorelowana z Księżycem w znaku Wagi

Teraz będziecie domagać się wyszukanych dań o egzotycznym wyglądzie. Chętniej niż dotychczas wybierzecie do restauracji, by wraz przyjaciółmi rozkoszować się ekskluzywnymi i pięknie podanymi daniami z kuchni całego świata. Uważajcie, by się nie przejadać. Miejcie na uwadze to, że Wasz organizm może domagać się dużej ilości białka.

Księżyc w znaku Wagi a Twój ubiór

Warto w tym czasie zadbać o starannie dobrany ubiór – pamiętajmy, że to często na jego podstawie otoczenie wyrabia sobie o nas pierwsze opinie. Postawcie na klasyczną elegancję, oczywiście możecie troszeczkę zaszaleć z kolorami i dodatkami do swojej stylizacji.

Księżyc w znaku Wagi to dobry czas na

Kiedy Księżyc jest w znaku Wagi, warto umówić się na randkę, spotkanie z przyjaciółmi, albo rozmowę biznesową. W tym okresie zalecamy także wizytę w salonie kosmetycznym, zmianę fryzury, odnowienie swojej garderoby. Może odważycie zrobić sobie nawet nowy, niekonwencjonalny tatuaż?

Księżyc w znaku Wagi to zła pora na

Podczas Księżyca w znaku Wagi odradzamy Wam podejmowanie działań nowych i ryzykownych, zwłaszcza w pojedynkę. Ten czas nie sprzyja przeprowadzaniu operacji w okolicach bioder.

Księżyc w znaku Wagi to doskonała okazja, by zadbać o związki, pomyśleć o swoich prawdziwych uczuciach, cieszyć się z piękna relacji międzyludzkich – zwłaszcza z przyjaźni. W tym okresie znajdzie czas, by okazywać uczucia nie tylko swoim partnerom, ale również dalszej rodzinie, przyjaciołom i znajomym.

Miejcie świadomość, że ludzie urodzeni jako księżycowe Wagi są bardzo towarzyscy i cenieni w otoczeniu. Niestety czasem są zbyt ufni, a nawet wręcz naiwni, nie zawsze wiedzą, czego pragną od płci przeciwnej. Jeśli przebywacie w towarzystwie osób urodzonych podczas Księżyca w Wadze, zwracajcie uwagę na ich kulturalne zachowanie i empatię, nauczcie się zachowywać podobnie do nich.

Kategorie Wpisu:

Tagi Wpisu:

Magia Miłość Karma Wróżka Wróżby za darmo Znaki Zodiaku Astrologia Wróżby Żywioły Gwiazdozbiory Energetyka Ciekawostki

Autor:

Wróżbita Oskar

@saleos

Pasjonat współczesnej ezoteryki.

Utworzono:

2021-11-26 19:13:03

Edycja:

2021-11-26 19:13:03

Sprawdź też:

Inne wpisy kategorii Wszystkie wpisy Wszystkie kategorie Wszystkie Tagi

Materiały dostępne w Serwisie WrozbitaOskar.PL są bezpłatne, oraz chronione prawami autorskimi należącymi do Oskara Rybczyńskiego. Nie wyraża się zgody na kopiowanie - czyli kradzież treści zawartych na stronie w żadnym celu. Jeśli chcesz, możesz udostępnić linka do materiału, którym jesteś zainteresowany. Szanuj moją pracę.

Sprawdź teź

pracoholizm
Pracoholizm czy popłaca?
Czy pracoholizm popłaca? Psychologowie biją na alarm, co roku odsetek osób uzależnionych o...
- Czytaj dalej

Runa Isa
Runa Isa - znaczenie
Większość run skłania nas do działania w którymś kierunku. Runa Isa symbolizuje jednak pew...
- Czytaj dalej

sekretny-urok-srebrnego-olkusza
Sekretny urok Olkusza zwanego Srebrnym Miastem
Olkusz to dziś niezbyt popularne wśród turystów miasto kojarzone przede wszystkim z fabryk...
- Czytaj dalej

Czas w Tarocie
Czas w Tarocie
Czy wiesz, że każda karta w Tarocie ma przypisany czas? A nawet karty Tarota mają przypisa...
- Czytaj dalej

Las w Witkowicach
Las w Witkowicach i niewiarygodna historia zaginięcia
Czy cała dziewięcioosobowa grupa studentów mogła nagle zaginąć, nie pozostawiając po sobie...
- Czytaj dalej

Archanioł Michał
Archanioł Michał
Znaczenie imienia Michał Imię Michał wywodzi się z hebrajskiego Mika’el i znaczy tyle,...
- Czytaj dalej

Klucz wcielenia 1 (jeden)
Klucz wcielenia 1 (jeden)
Numerologia to niezwykle ciekawa nauka o związkach cyfr, liter, dat urodzenia z naszą ludz...
- Czytaj dalej

Czwarty dom astrologiczny
IV Dom Astrologiczny
Co charakteryzuje IV dom astrologiczny? Czwarty dom astrologiczny odpowiada przede wszy...
- Czytaj dalej

Jedenasty dom astrologiczny
XI Dom Astrologiczny
Co charakteryzuje XI dom astrologiczny? Jedenasty dom astrologiczny to miejsce, w który...
- Czytaj dalej

Rok osobisty 3 (trzeci)
Rok osobisty 3 (trzeci)
Kiedy dodasz do siebie dzień i miesiąc swego urodzenia oraz interesujący cię rok np. 2023,...
- Czytaj dalej

Klucz wcielenia 5 (pięć)
Klucz wcielenia 5 (pięć)
Znajomość opisu dotyczącego twojego Klucza Wcielenia to bardzo przydatna wiedza, dzięki kt...
- Czytaj dalej

Zamek Krzyżtopór
Zamek Krzyżtopór i jego niezwykłe ruiny
Największy zamek w Polsce znajduje się w województwie świętokrzyskim. Jego XVII wieczne po...
- Czytaj dalej

szczere-znaki-zodiaku
Szczere znaki zodiaku i te, którym lepiej nie ufać!
Z niektórymi cechami już się rodzimy. Często chcemy nad sobą pracować, starać się zmienić...
- Czytaj dalej

klątwa i zły urok
Czy mam klątwę, albo zły urok?
Przed magicznymi elementami takimi jak klątwa, albo zły urok, ludzie chronili się już w ba...
- Czytaj dalej

Dzień urodzenia 7 (siedem)
Dzień urodzenia 7 (siedem)
Czy warto znać opis dotyczący swojego Dnia Urodzenia? Jak najbardziej tak, bowiem dzięki t...
- Czytaj dalej

Logowanie

Zaloguj z:

lub

Rejestracja

Bezpieczne płatności dzięki Stripe zapłacisz:

Info: Zapłacisz także automatycznym, szybkim przelewem online i BLIKIEM dzięki integracji z PayNow