Droga Życia to ważny kierunkowskaz, dzięki jej znajomości możesz czuć się bezpiecznie, wiele zaplanować, z ufnością patrzeć w przyszłość. Warto poznać opis swojej własnej Drogi Życiowej, a wówczas lepiej zrozumiesz swój charakter, nauczysz się pracować nad wadami i wydobędziesz na światło dzienne swoje największe atuty. W opinii numerologów osoby urodzone w Drodze Życia 6 są najbardziej harmonijne w działaniu i spokojne ze wszystkich znaków. Szóstki symbolizuje Gwiazda Dawida, czyli sześcioramienna gwiazda złożona z dwóch odwróconych i nachodzących na siebie trójkątów. Ta gwiazda była dawniej wykorzystywana jako pieczęć, stanowi ona połączenie pierwiastka kobiecego z męskim, po dziś dzień jest wyobrażeniem seksualnego zjednoczenia partnerów.

Jeśli jesteś ciekawy jak Twoja numerologia może wpływać na Twoje życie, odwiedź naszą stronę i skorzystaj z naszego darmowego kalkulatora numerologicznego

Co oznacza być urodzonym w Drodze Życia 6?

Jeśli jesteś osobą urodzoną w Drodze Życia 6, masz w sobie wewnętrzny spokój, godną uznania empatię i lojalność. Numerologiczne szóstki uważane są powszechnie za istoty cierpliwe, tolerancyjne odpowiedzialne i obowiązkowe. Zdaniem specjalistów w zakresie ezoteryki, człowiek z liczbą przeznaczenia 6 ma wyjątkowy dar zrozumienia i osobowość ułatwiającą rozwiązywanie najtrudniejszych problemów. Niestety do wad ludzi z Drogą Życia 6 trzeba zaliczyć pesymistyczne nastawienie do rzeczywistości, popadanie w kompleksy i melancholię, nieuzasadnioną zazdrość. Być urodzonym w Drodze Życia to szczególny dar, trzeba jednak nauczyć się z niego właściwie korzystać, unikając destrukcji i dysharmonii. Ze względu na swoją wibrację, osoby z Drogą Życia 6 szczególnie nadają się na nauczycieli, psychologów, pielęgniarki, lekarzy. Jeśli jesteś urodzony w Drodze Życia 6, zapewne osiągniesz satysfakcję, angażując się w działalność charytatywną, promowanie edukacji ekologicznej, pomaganie bezdomnym zwierzętom.

Wibracja Drogi Życia 6

Wibracja urodzeniowa nadaje szóstkom wyjątkową zdolność do medytacji, spokojnego rozważania wyzwań dnia codziennego. Jeśli jesteś osobą z Drogą Życiową 6, to lubisz rzetelnie pracować, ale czasem bierzesz na siebie zbyt wiele obowiązków. Wibracja w Drodze Życia 6 sprawia, że ludzie w niej urodzeni lubią ,,matkować” innym, chętnie biorą odpowiedzialność za rozwój i wychowanie cudzych dzieci, ale sami też potrzebują czuć się kochani przez otoczenie. Szóstki zgodnie ze swoją indywidualną wibracją są idealistami, drzemie w nich ukryty potencjał, siła do pokonywania nawet największych życiowych przeciwności. Jeśli szukasz osoby, która będzie cię motywowała do twórczego rozwoju, poszukaj osoby z Drogą Życia 6.

Największe zalety szóstek z cyfry urodzenia

Osoby z szóstką w liczbie urodzenia wyróżniają się empatią, mają dar rozmawiania z drugim człowiekiem, wyciągania innych z kryzysów natury psychicznej. Zdaniem numerologów szóstki mają również zdolności mediacyjne i negocjacyjne, warto uczyć się od nich pokojowego rozwiązywania konfliktów. Jeśli potrzebujesz obecności kogoś, kto natchnie cię do pozytywnych zmian, ,,naładuje” pozytywną energią, doda nadziei i otuchy w trudnych chwilach, śmiało zwróć się o pomoc do szóstki. Osoby z Drogą Życia 6 roztaczają wokół siebie mnóstwo blasku, emanują spokojem, pięknem, ciepłem, motywują do oddania się życiu rodzinnemu i radości z wychowywania dzieci. Z natury odpowiedzialne, pełne empatii szóstki doskonale sprawdzają się jako nauczyciele, pedagodzy, choć osiągają sukcesy również w takich zawodach jak politycy, biznesmeni, ludzie nauki, artyści, adwokaci, lekarze chirurdzy. Szóstka to zdaniem wielu numerologów także liczba związana ze szczególnym poczuciem sprawiedliwości, wymaganiem rzetelnej pracy. Prywatnie osoby z Drogą Życia 6 są ufne, ciepłe, przyjacielskie i bardzo opiekuńcze wobec swoich partnerów.

Cechy negatywne szóstek z cyfry urodzenia

Szóstki z Drogi Życia mają również niestety trochę wad, nad którymi powinny popracować. Bywają zbyt zadowolone z siebie, aroganckie, denerwująco samolubne, przejawiają czasem tendencję do wyolbrzymiania trudności i zajmowania się sprawami w rzeczywistości mało istotnymi. Numerolodzy ostrzegają, byśmy strzegli się szóstek, które dążą zbytnio do kontrolowania innych, mają skłonności do chorobliwej zazdrości, podejrzliwości, wtykają nos w nie swoje sprawy. Osoby z Drogą Życia 6 powinny szczególnie zadbać o to, by nie stały się egocentryczne, egoistyczne, nie straciły zaufania u tych, których darzą prawdziwym uczuciem.

Powołanie zgodne z Drogą Życia 6

Misją życiową ludzi z Drogą Życia 6 jest niesienie pomocy innym, pełnienie funkcji doradców, często nawet przewodników duchowych. W gronie szóstek z liczby urodzenia znajduje się wielu naturoterapeutów, psychologów, dietetyków, przedstawicieli organów ścigania a nawet strażników więziennych. Szóstki są z natury konwencjonalne, więc w życiu kierują się często kodami kulturowymi, lubią polegać na swojej wiedzy i doświadczeniu. Jeśli szukasz mądrego przyjaciela, który zawsze będzie lojalny wobec ciebie, koniecznie nawiąż relację z osobą mającą w Drodze Życia właśnie 6.

Kategorie Wpisu:

Tagi Wpisu:

Magia Miłość Karma Wróżby za darmo Astrologia Typy Osobowości Inne Energetyka Numerologia Ciekawostki

Autor:

Wróżbita Oskar

@saleos

Pasjonat współczesnej ezoteryki.

Utworzono:

2022-12-11 10:39:02

Edycja:

2023-01-22 18:21:47

Sprawdź też:

Inne wpisy kategorii Wszystkie wpisy Wszystkie kategorie Wszystkie Tagi

Materiały dostępne w Serwisie WrozbitaOskar.PL są bezpłatne, oraz chronione prawami autorskimi należącymi do Oskara Rybczyńskiego. Nie wyraża się zgody na kopiowanie - czyli kradzież treści zawartych na stronie w żadnym celu. Jeśli chcesz, możesz udostępnić linka do materiału, którym jesteś zainteresowany. Szanuj moją pracę.

Sprawdź teź

Piąty dom astrologiczny
V Dom Astrologiczny
Co charakteryzuje V dom astrologiczny? Piąty dom astrologiczny to miejsce, w którym dow...
- Czytaj dalej

runa urodzeniowa
Runy urodzeniowe
Zaproś runy do swojego życia Runy naszego urodzenia są dla nas jak Tkacze Naszych Dusz....
- Czytaj dalej

Zaklęte korytarze z zamku w Rabsztynie
Zaklęte korytarze z zamku w Rabsztynie
Jeśli będziecie kiedyś podróżować szlakiem Orlich Gniazd, koniecznie odwiedźcie leżący nie...
- Czytaj dalej

Drugi dom astrologiczny
II Dom Astrologiczny
Co charakteryzuje II dom astrologiczny? Wszystko, co dzieje się w drugim domu astrologi...
- Czytaj dalej

Pełnia śnieżnego księżyca
Pełnia Śnieżnego Księżyca 16 lutego 2022 r.
Już w drugiej połowie lutego czeka nas przepiękne zjawisko astronomiczne - pełnia Śnieżneg...
- Czytaj dalej

Magiczne zaklęcia popularne w astropsychologii
Magiczne zaklęcia popularne w astropsychologii
Astropsychologia to jeden z najciekawszych działów astrologii. Ta dziedzina wiedzy zajmuje...
- Czytaj dalej

Uniejów - jedyne miejsce w Polsce, gdzie spotkasz dwa duchy Białych Dam
Uniejów i dwa duchy Białych Dam
Uniejów to niewielkie miasto uzdrowiskowe położone nad Wartą w województwie łódzkim. Choć...
- Czytaj dalej

Pełnia Wilczego Księżyca 2022
Pełnia Wilczego Księżyca 18 stycznia 2022 r.
Wraz z nadejściem Nowego Roku warto przygotować się na zmiany, mieć choćby względne pojęci...
- Czytaj dalej

Archanioł Uriel
Archanioł Uriel
Znaczenie imienia Uriel Imię Uriel tłumaczy się zwykle jako ,,Lew Boży”, ,,Płomień Boży...
- Czytaj dalej

Proste zaklęcia do stosowania w domowym zaciszu
Proste zaklęcia do stosowania w domu
Magiczne czary i zaklęcia wielu osobom kojarzą się ze skomplikowanymi rytuałami i tajemnic...
- Czytaj dalej

Księżyc w znaku Strzelca
Księżyc w znaku Strzelca
Czy warto wiedzieć, jakie jest aktualne położenie Księżyca z znakach zodiaku? Zdecydowanie...
- Czytaj dalej

Siódmy dom astrologiczny
VII Dom Astrologiczny
Co charakteryzuje VII dom astrologiczny? Siódmy dom astrologiczny mówi nie tyle o samym...
- Czytaj dalej

Ósmy dom astrologiczny
VIII Dom Astrologiczny
Co charakteryzuje VIII dom astrologiczny? Ósmy dom astrologiczny często bywa nazywany d...
- Czytaj dalej

Księżyc w znaku Skorpiona
Księżyc w znaku Skorpiona
Jak zmienia się nasze samopoczucie, gdy Księżyc zaczyna wchodzić w znak Skorpiona? W tym o...
- Czytaj dalej

energetyka-cmentarza
Energetyka cmentarza - czy jest się czego obawiać?
Zwyczaj obchodzenia święta zmarłych jest niemal tak stary, jak nasz świat. To dlatego dziś...
- Czytaj dalej

Logowanie

Zaloguj z:

lub

Rejestracja

Bezpieczne płatności dzięki Stripe zapłacisz:

Info: Zapłacisz także automatycznym, szybkim przelewem online i BLIKIEM dzięki integracji z PayNow