Co zapowiada Księżyc tranzytujący sobie tajemniczo przez znak Koziorożca? Co warto wiedzieć o swoich emocjach, aurze oraz prognozach dotyczących relacji w tym szczególnym okresie? Przeczytajcie, na co uwrażliwi Was księżycowy Koziorożec, nauczcie się w pełni korzystać z zalet prezentowanego tutaj okresu w roku.

Cechy osób z Księżyca w Koziorożcu

Ludzie urodzeni podczas fazy Księżyca w Koziorożcu są bardzo emocjonalni, podchodzą poważnie do związków. Cechuje ich ostrożne podejmowanie decyzji, przekładają na później założenie rodziny. Księżycowe Koziorożce bywają zagubione w swoich emocjonalnych potrzebach, mogą mieć trudności w aktualizacji swoich życiowych priorytetów. Księżycowe Koziorożce niezależnie od płci i dokładnej daty swego urodzenia uchodzą w otoczeniu za istoty poważne, chłodne w okazywaniu uczuć, niekiedy zaskakujące swoją władczością i stanowczością. Z pewnością będziecie pod wrażeniem ich punktualności i oszczędności oraz zamiłowania do starannego wypełniania swoich zawodowych obowiązków.

Kobiety

Panie z Księżycem w Koziorożcu od małego są obarczone wieloma obowiązkami, często mają za sobą trudne dzieciństwo. Ich problemem może być roszczeniowe zachowanie w związkach, jak również zbyt mała wiara we własne możliwości. Jeśli Twoja ukochana jest księżycowym Koziorożcem, możesz się spodziewać, że będzie chciała ciągłych zapewnień o gorącym uczuciu, jej szczególną cechą będzie także wierność, umiejętność pięknego wyrażania swoich emocji.

Mężczyźni

Panowie związani z księżycowym Koziorożcem często są nieodpowiedzialni, szukają więc silnych psychicznie i zdecydowanych kobiet. Mężczyzna związany z tą fazą Księżyca wydaje się patrzeć z dystansem na swoje otoczenie, bardzo ostrożnie nawiązuje bliższe relacje. Jego dużym atutem jest taktowne zachowanie oraz niezwykłe poczucie humoru nawet w trudnych chwilach.

Jak zmienia się Twoja aura

Księżyc w znaku Koziorożca to okres sprzyjający wyznaczaniu granic, wielu ograniczeń, limitów dotyczących przeróżnych aspektów naszego życia. W tym czasie będziecie odczuwać niezwykłą potrzebę stabilizacji, poukładania sobie dawno zauważonych trudnych spraw. Warto poświęcić te dni na wnikliwą analizę obecnej sytuacji i poszukiwanie rozwiązań dotyczących nas problemów. Uważajcie na swoją skłonność do melancholii, a nawet stanów depresyjnych podczas fazy Księżyca w znaku Koziorożca.

Wpływ na Twoje działania

Księżycowy Koziorożec sprzyja podejmowaniu decyzji w sposób racjonalny i zgodny z powszechnie obowiązującymi regułami oraz zasadami społecznymi. To dobry czas na nadrobienie swoich zaległości w pracy, czy nauce, albo ponoszenie konsekwencji zaniedbań z dalekiej przeszłości. Księżyc w znaku Koziorożca zdecydowanie ułatwi Wam wyciąganie wniosków ze swoich błędów oraz wywiązywanie się z ważnych zobowiązań rodzinnych.

Księżyc w znaku Koziorożca wpływ na relacje

Podczas fazy Księżyca w znaku Koziorożca możecie wykazywać się dystansem w relacjach z innymi ludźmi. W tym czasie większość z nas zachowuje się bardzo powściągliwie, niektórym dokucza dziwna melancholia, nostalgiczny nastrój, co też niestety utrudnia kontakty towarzyskie. Jeśli macie w planach organizację spotkań w tym czasie, nie bądźcie zdziwieni, że ich treścią będą przede wszystkim sprawy zawodowe, trudno teraz o udane spotkanie z przyjaciółmi czy spontaniczny wyjazd z rodziną w góry, czy nad morze. W tym okresie szczególnie istotne jest dla nas to, kto może pomóc nam w trudnej sytuacji, kto potrafi być przyjacielem na dobre i na złe. Księżyc w znaku Koziorożca zdecydowanie nie sprzyja miłosnym uniesieniom, czy angażowaniu się w nowe związki partnerskie.

Dieta skorelowana z Księżycem w znaku Koziorożca

Wasz organizm będzie domagał się słonych potraw. Możecie mieć szczególną ochotę na dania proste i tanie. Zadbajcie o dobry skład i wartości odżywcze posiłków, które spożywacie w tym czasie.

Księżyc w znaku Koziorożca a Twój ubiór

Księżycowy Koziorożec sprawia, że chętnie zakładamy eleganckie, ale klasyczne stroje. Swój codzienny ubiór warto w tym okresie podkreślić oryginalną biżuterią. Możecie też śmiało organizować sobie wolne popołudnie na wizytę u kosmetyczki, czy fryzjera. Pamiętajcie, że nic nie tak podkreśla naturalnego piękna, jak wypielęgnowane ciało i promienny uśmiech na zrelaksowanej twarzy.

Księżyc w znaku Koziorożca to dobry czas na

Kiedy księżyc jest w znaku Koziorożca, warto poważnie zabrać się za projekty biznesowe, zawierać wszelkiego rodzaju umowy i sporządzać rozliczenia biznesowe. W tym właśnie okresie polecamy również planowanie swojej kariery zawodowej oraz korzystanie z zabiegów poprawiających urodę.

Księżyc w znaku Koziorożca to zła pora na

Ten czas nie sprzyja wszelkiego rodzaju spotkaniom towarzyskim, nie jest też dobry na randkowanie. Operacje kolan planowane na dni w Księżycu pod znakiem Koziorożca zdecydowanie lepiej przełożyć na inny termin. W tym czasie nie warto zakładać własnej działalności gospodarczej. Odradzamy robienie dużych zakupów – w tym okresie będziecie bardzo wybredni, dostępny asortyment nie będzie odpowiadał Waszym oczekiwaniom.

Księżyc w znaku Koziorożca to doskonała okazja, by na trzeźwo ocenić pewne sytuacje, nauczyć się mówić o swoich emocjach, przestać tłumić prawdziwe pragnienia. W tym okresie warto się wreszcie usamodzielnić, zdać sobie sprawę z własnej wartości.

Miejcie świadomość, że ludzie urodzeni jako księżycowe Koziorożce z reguły przestrzegają konwenansów, zależy im na pozytywnym odbiorze otoczenia. Możecie mieć pewność, że okażą się wspaniałymi przyjaciółmi, z ich pomocą nauczycie się doceniać osoby ostrożne, nieco egzaltowane, dbające o swoje sprawy finansowe. Księżyc w znaku Koziorożca sprawia, że czujemy się bardziej wyczuleni na krytykę i mamy obawy przed tym, że ktoś nas wyśmieje, niesprawiedliwie oceni. Zamiast bać się o plotki i jakieś pomówienia, bądźcie sobą, nie ukrywajcie nigdy swoich prawdziwych uczuć.

Kategorie Wpisu:

Tagi Wpisu:

Magia Miłość Karma Wróżka Wróżby za darmo Znaki Zodiaku Astrologia Wróżby Żywioły Gwiazdozbiory Energetyka Ciekawostki

Autor:

Wróżbita Oskar

@saleos

Pasjonat współczesnej ezoteryki.

Utworzono:

2021-11-18 22:34:39

Edycja:

2021-11-18 22:42:40

Sprawdź też:

Inne wpisy kategorii Wszystkie wpisy Wszystkie kategorie Wszystkie Tagi

Materiały dostępne w Serwisie WrozbitaOskar.PL są bezpłatne, oraz chronione prawami autorskimi należącymi do Oskara Rybczyńskiego. Nie wyraża się zgody na kopiowanie - czyli kradzież treści zawartych na stronie w żadnym celu. Jeśli chcesz, możesz udostępnić linka do materiału, którym jesteś zainteresowany. Szanuj moją pracę.

Sprawdź teź

Pełnia Śnieżnego Księżyca 24 lutego 2024
Pełnia Śnieżnego Księżyca 24 lutego 2024
Jakie są wasze zamiary na drugą połowę lutego 2024? Czy będziecie realizować jeszcze zimow...
- Czytaj dalej

Magiczne zaklęcia z punktu widzenia psychologii
Zaklęcia z punktu widzenia psychologii
Wielu osobom wydaje się, że współcześnie już mało kto wierzy w moc magicznych zaklęć i zwr...
- Czytaj dalej

Drugi dom astrologiczny
II Dom Astrologiczny
Co charakteryzuje II dom astrologiczny? Wszystko, co dzieje się w drugim domu astrologi...
- Czytaj dalej

Archanioł Azrael
Archanioł Azrael
Znaczenie imienia Azrael Archanioł Azrael nazywany jest w islamie Aniołem Przejścia, An...
- Czytaj dalej

Szósty dom astrologiczny
VI Dom Astrologiczny
Co charakteryzuje VI dom astrologiczny? Szósty dom astrologiczny to miejsce, w którym o...
- Czytaj dalej

Pełnia śnieżnego księżyca
Pełnia Śnieżnego Księżyca 16 lutego 2022 r.
Już w drugiej połowie lutego czeka nas przepiękne zjawisko astronomiczne - pełnia Śnieżneg...
- Czytaj dalej

Runa Thurisaz
Runa Thurisaz - znaczenie
Z dzisiejszego wpisu dowiesz się wielu ciekawostek o runie Thurisaz, także o przypisanym j...
- Czytaj dalej

Kurhan Salve Regina w Sandomierzu
Kurhan Salve Regina w Sandomierzu
Sandomierz - jedno z najpiękniejszych i najstarszych miast w Polsce ulokowane na wzgórzach...
- Czytaj dalej

Numerologiczna dwójka 2
Numerologiczna dwójka 2
Symboliczne znaczenie cyfry dwa Jeśli interesujesz się ezoteryką, pewnie niejeden raz z...
- Czytaj dalej

Karta Świat
Karta Horoskop Dnia 25 08 2018r. Nauka Tarota - Arkan XXI Świat
Dzisiaj przed Państwem karta Świata, Wszechświata. Arkan XXI Wielkich Tajemnic Tarota....
- Czytaj dalej

Bogactwo tajemnic Lublina
Bogactwo tajemnic Lublina
Magiczne miejsca w Polsce wielu osobom kojarzą się z małymi miejscowościami, do których tr...
- Czytaj dalej

Tajemnice urody rezerwatu Niebieskie Źródła
Tajemnice urody rezerwatu Niebieskie Źródła
Warto aktywnie spędzać wolny czas i przy każdej okazji poznawać magiczne miejsca w Polsce,...
- Czytaj dalej

Złe oko
Złe oko - czym jest i jak się przed nim chronić?
Zwykłe spojrzenie, które zaczyna ciążyć na naszym życiu, zagrażać nie tylko naszemu powodz...
- Czytaj dalej

Pełnia Kwiatowego Księżyca 5 maja 2023 r.
Pełnia Kwiatowego Księżyca 5 maja 2023 r.
Maj to dla wielu z nas najpiękniejszy miesiąc roku, bo kojarzony z wiosną w rozkwicie, cie...
- Czytaj dalej

Pełnia Robaczego Księżyca 25 marca 2024 r.
Pełnia Robaczego Księżyca 25 marca 2024 r.
Marzec to dla wielu z nas miesiąc zwiastujący wiele zmian, pełen sprzeczności, upływający...
- Czytaj dalej

Logowanie

Zaloguj z:

lub

Rejestracja

Bezpieczne płatności dzięki Stripe zapłacisz:

Info: Zapłacisz także automatycznym, szybkim przelewem online i BLIKIEM dzięki integracji z PayNow