Runa Hagal mówi nam, abyśmy nie obawiali się jakichkolwiek zmian. Nawet te, które wydają się z początku niekorzystne, przyniosą coś nowego, wprowadzą świeżość do naszego życia, a nawet pozwolą nam się znacznie rozwinąć. Z ciekawością powinniśmy patrzeć w przyszłość i każdego dnia sprawdzać, dokąd nas ona poprowadzi. Każde odrodzenie, powstanie na nowo, musi rozpocząć się od naszego, czasami bardzo bolesnego i wstydliwego upadku. Musimy jednak uwierzyć, że poradzimy sobie w każdej sytuacji. Z taką pewnością można dać ponieść się okolicznościom, ponieważ runa Hagal czuwa, aby miały one pozytywne skutki. Runa Hagal nasila naszą intuicję, abyśmy byli uważniejsi i potrafili poradzić sobie nawet w chwilach największych trudności. Czasami nie trzeba wpływać na to, co się dzieje. Należy za to wierzyć w siebie i nieustannie czerpać nowe doświadczenia ze wszystkiego, co przyniesie los.

Kiedy już człowiek pozbędzie się strachu, może zauważyć mądrość i radość w każdej chwili swojego życia. Wszystko to, co nas spotyka, ma jakiś bardziej lub mniej ukryty i oczywisty cel. Nie byłbyś przecież tą samą osobą, gdyby nie przytrafiły ci się wszystkie przykre i trudne sytuacje, które przeżyłeś. One miały za zadanie nauczyć cię czegoś ważnego, czegoś co teraz jest dla ciebie priorytetem. Pomyśl o swoich życiowych celach i marzeniach,a potem czym prędzej z całych sił skoncentruj się na ich realizacji. Runa Hagal na pewno zadba o to, abyś podczas drogi do nich nauczył się wszystkiego, co ostatecznie okaże się potrzebne i już wkróce pozwoli się cieszyć z upragnionego sukcesu, czy osiągnięcia.

Co jeszcze mówi nam runa Hagal? Runa Hagal przede wszystkim chce nam przekazać, że stanie w bezpiecznym miejscu zatrzymuje nasz rozwój, unieszczęśliwia nas i sprowadza  bardzo groźną depresję. Musisz jak najszybiej przełamać swoje lęki, nieśmiałość, brak wiary w siebie i zaufać, że runa Hagal pokaże ci świat od jego szczególnie  wspaniałej strony. Dopiero wychodząc ze swojej strefy komfortu, zobaczysz, jak wielu rzeczy poprzez swoje zapatrzenie w przeszłość  nigdy nie widziałeś. Runa Hagal chroni nas przed nieszczęściem, które mogłoby przynieść rzeczywiste szkody i krzywdy.

Zdrowie a runa Hagal

Runa Hagal świetnie wpływa na siłę naszych kości, jednocześnie sprawiając, że ewentualne urazy przebiegają bardzo łagodnie. Przyspiesza także proces rekonwalescencji. Runa Hagal odbudowuje również zęby i łagodzi objawy chorób dziąseł. Runa Hagal dba ż o nasze odpowiednie nawodnienie. Runa Hagal stosowana jest często w chorobach nieuleczalnych, przynosząc nagłą zmianę sytuacji i dając nawet szansę na wyzdrowienie. Według runy Hagal można pozbyć się wszelkich dolegliwości, jeśli doprowadzi się do wewnętrznej równowagi człowieka.

Jesteś ciekawy jaka powinna być twoja dieta dla znaku zodiaku?

Partner a runa Hagal

Do związku runa Hagal także wprowadzi wiele zmian. Może ona zwiastować gwałtowne rozstanie i wypełnione silnymi emocjami chwile, ale używana z rozwagą bywa przydatna. Trzeba na nią uważać, ponieważ ma bardzo mocną energię. Mądrze wykorzystana runa Hagal potrafi jednak wnieść do relacji  istotne zmiany, które ostatecznie przyniosą pomyślność dla obojga partnerów. Zdarzają się momenty, kiedy potrzeba nagłego rozwoju wydarzeń. Nie wróży to dobrze dla związku, jeśli utknął w martwym punkcie bez wyjścia i pomysłów na .to, co wtedy zrobić. To często nie są miłe sytuacje - zdarza się, że dwoje ludzi ogarniętych rutyną nie żywi do siebie już takich uczuć, jak wcześniej. Relacja może się w takim momencie zakończyć albo rozwinąć na nowo. Czasem jednak nawet przez wiele tygodni nic nie rozpoczyna kroku w żadną stronę. Runa Hagal może wtedy przynieść do związku ruch, który albo poprowadzi ku rozpadowi uczuć, albo otworzy przed parą nowy rozdział. Wszystko przy jednoczesnej ochronie, aby nie kontynuować relacji z kimś, kto nie ma wobec nas dobrych zamiarów.

Kiedy jednak widzimy runę Hagal po pytaniu o nasz związek, niekoniecznie będzie ona zwiastować nadzieję na szczęśliwsze jutro. Szczególnie odwrócona runa Hagal przepowiada zmiany, które nie będą łagodne. Może to być zdrada albo rozwód w małżeństwie.

Kiedy i jak używać runy Hagal?

Runa Hagal  skutecznie wzmocni naszą intuicję i wyostrzy wszystkie zmysły. Pomoże porzucić strach i ruszyć w nieznane. Często runa Hagal bywa używana do uzdrowienia w trudnych sytuacjach jak na przykład poważne choroby, czy całkowita utrata równowagi psychicznej. Jako amulet runa Hagal może pomóc nam przechodzić łagodnie przez najbardziej bolesne życiowe chwile. Ze względu na niesione ryzyko, nie zaleca się używania jej w sprawach finansowych.

Talizman runy Hagal 

Runa Hagal ochroni cię przed nieszczęściem, pomoże łatwiej przejść przez trudne zmiany w życiu. Pamiętaj, by tej runy używać bardzo ostrożnie ze względu na jej potencjalnie niszczącą moc. Runa Hagal jako talizman to runa wszelkiej pomyślności, idealna do zamykania pomieszczeń i ich ochrony. 

Amulet runy Hagal 

Runa Hagal to sposób na ochronę przed atakami, czarną magią, wampiryzmem energetycznym. Wykazuje bardzo silne oddziaływanie, postępuj  więc z nią ostrożnie. Runa Hagal może też chronić przed zniszczeniem, złą pogodą, negatywnymi skutkami energii nuklearnej.

Znaczenie runy Hagal w kartach

Runa Hagal - pozycja prosta

Runa Hagal reprezenuje siły leżące poza twoją kontrolą. Kiedy nadejdzie czas runy Hagal, zrozumiesz, że coś się skończyło i zaczęło już coś całkiem innego, że trzeba teraz narodzić się na nowo. Runa Hagal w pozycji prostej sugeruje, by pogodzić się z tym, co minęło, bo bezpowrotnie odeszło, przeszkadzało w życiu, było źle zbudowane. Idąc za wskazówkami tej runy warto odpowiedzieć sobie na pytania: co jest w moim życiu niezbędne, bez czego nie mogę tak naprawdę istnieć? Runa Hagal uzmysłowi ci, że sam na własną  rękę, korzystając z mocy swego umysłu, możesz budować swój świat, spełniać swoje marzenia. Runa Hagal podkreśla też wagę harmonii wewnętrznej i ładu, który opiera się na mitycznych modelach. Jeśli w twoim życiu rozpocznie się jakaś zmiana, powinieneś oczekiwać szczęśliwego rozwiązania, nowych możliwości i szans.

Runa Hagal - pozycja odwrócona 

Pozycja odwrócona runy Hagal pokazuje spustoszenie, chłód uczuciowy, niedostępność, usztywnienie struktur, nieurodzaj, kryzys, po prostu szok. Runa Hagal to również oznaka ruiny spustoszonego domu, którego nie można już odbudować. To symbol zgliszcz po pożarze. Zapowiada zmianę na gorsze, na którą nie jesteśmy jeszcze przygotowani. 

Zablokowanie runy Hagal to totalny zastój i brak zmian w życiu - zaś ich brak wywołuje nudę, depresję, koniec szans na realizację celów. Miej jednak na względzie, że czasem kryzysy są niezbędne dla osiągnięcia naszego duchowego rozwoju. 

Co jeszcze warto wiedzieć o runie Hagal?

Litera polskiego alfabetu: H

 

Drzewo/roślina: jemioła, jarzębina

 

Zwierzę: wąż, rak

 

Minerał: kryształ górski, onyks, biały agat,

 

Kolor: czarny

 

Żywioł: żywioł wody

 

Archeypy astrologiczne: Uran (pasywny Saturn).

 

Słowa kluczowe: mądrość 

 

Znaczenie dosłowne: usta

 

Hagal jest runą urodzeniową, dla urodzonych od 21.04 do 05.05.

Kategorie Wpisu:

Tagi Wpisu:

Runy Magia Miłość Karma Wróżka Astrologia Typy Osobowości Żywioły Energetyka

Autor:

Wróżbita Oskar

@saleos

Pasjonat współczesnej ezoteryki.

Utworzono:

2019-09-29 22:34:17

Edycja:

2021-01-31 21:09:31

Sprawdź też:

Inne wpisy kategorii Wszystkie wpisy Wszystkie kategorie Wszystkie Tagi

Materiały dostępne w Serwisie WrozbitaOskar.PL są bezpłatne, oraz chronione prawami autorskimi należącymi do Oskara Rybczyńskiego. Nie wyraża się zgody na kopiowanie - czyli kradzież treści zawartych na stronie w żadnym celu. Jeśli chcesz, możesz udostępnić linka do materiału, którym jesteś zainteresowany. Szanuj moją pracę.

Sprawdź teź

Pełnia Kwiatowego Księżyca 16 maj 2022r.
Pełnia Kwiatowego Księżyca 16 maj 2022r,
Maj to dla wielu z nas jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. Kojarzymy go z wspomnieni...
- Czytaj dalej

Pełnia Różowego księżyca  16 kwietnia 2022r.
Pełnia Różowego księżyca 16 kwietnia 2022r.
Najbliższa Pełnia Księżyca zwana Różową przypada w sobotę 16 kwietnia o godz. 20:57. Tegor...
- Czytaj dalej

Archanioł Metatron
Archanioł Metatron
Znaczenie imienia Metatron Archanioł Metatron w literaturze występuje jako ,,Ten, który...
- Czytaj dalej

Pełnia Różowego Księżyca 27 IV 2021
Pełnia Różowego Księżyca 27 IV 2021
Pełnia Różowego Księżyca 27 kwietnia 2021 - co w niej takiego wyjątkowego? W drugiej po...
- Czytaj dalej

Drugi dom astrologiczny
II Dom Astrologiczny
Co charakteryzuje II dom astrologiczny? Wszystko, co dzieje się w drugim domu astrologi...
- Czytaj dalej

Czakra Korony
Czakra Korony
Czakra Korony - Charakterystyka powiązania i miejsce Czakra korony mieści się na czubku...
- Czytaj dalej

Złe oko
Złe oko - czym jest i jak się przed nim chronić?
Zwykłe spojrzenie, które zaczyna ciążyć na naszym życiu, zagrażać nie tylko naszemu powodz...
- Czytaj dalej

Dzień urodzenia 6 (szósty)
Dzień urodzenia 6 (szósty)
Czy zdajesz sobie sprawę, co oznacza liczba związana z twoim Dniem Urodzenia? Warto mieć ś...
- Czytaj dalej

Błotnik Siwy Boruta z Zamku w Łęczycy i jego tajemnice
Błotnik Siwy Boruta z Zamku w Łęczycy i jego tajemnice
Prawie każde miasto, w którym stoi zamek, może poszczycić się ciekawą historią i na wpół m...
- Czytaj dalej

Zamek Krzyżtopór
Zamek Krzyżtopór i jego niezwykłe ruiny
Największy zamek w Polsce znajduje się w województwie świętokrzyskim. Jego XVII wieczne po...
- Czytaj dalej

Pełnia Księżyca Plonów 10 września 2022r.
Pełnia Księżyca Plonów 10 września 2022 r.
Już całkiem niedługo, bo 10 września będziemy świadkami ostatniej letniej Pełni Księżyca 2...
- Czytaj dalej

pelnia-burzowego-ksiezyca-2021
Pełnia Koźlego Księżyca 24 lipca 2021
Z czym kojarzy się Wam lipcowe niebo? Zdaniem astronomów ten letni miesiąc obfituje w ciek...
- Czytaj dalej

diament
Diament znaczenie i charakterystyka
Diament - charakterystyka Czy wiesz, że diament jest najczystszą formą węgla? Diament t...
- Czytaj dalej

szczere-znaki-zodiaku
Szczere znaki zodiaku i te, którym lepiej nie ufać!
Z niektórymi cechami już się rodzimy. Często chcemy nad sobą pracować, starać się zmienić...
- Czytaj dalej

Tajemnice rezerwatu Miedzianka
Tajemnice rezerwatu Miedzianka
Tam gdzie kusi skarbnik ze starej kopalni Gdzie warto się wybrać, by podziwiać przepięk...
- Czytaj dalej

Logowanie

Zaloguj z:

lub

Rejestracja

Bezpieczne płatności dzięki Stripe zapłacisz:

Info: Zapłacisz także automatycznym, szybkim przelewem online i BLIKIEM dzięki integracji z PayNow