Runa Teiwaz opowiada nam ze szczególną uwagą o konieczności odpowiedzialności za swoje decyzje  oraz wybory. Powinniśmy zachowywać się sprawiedliwie nie tylko względem innych, ale i w  stosunku do samych siebie. Nie obawiajmy się skutków swoich działań - lepiej weźmy za nie odpowiedzialność i postępujmy mądrze. Jeżeli będziemy trzymać się moralnych zasad, runa Teiwaz hojnie nas wynagrodzi. Runa Teiwaz poprowadzi nas, abyśmy poznali świat i nas samych znacznie lepiej. To dzięki temu będziemy w stanie zrozumieć wiele wydarzeń, przewidzieć, jak nasze decyzje wpłyną na przyszłość i rozsądnie czerpać z życia. Runa Teiwaz przekazuje nam jedną wartościową regułę - warto postępować etycznie, aby zbierać obfite plony swojej pracy. Runa Teiwaz jest także doceniana przez niezdecydowanych - prowadzi ich, przekazuje niezbędne informacje i dodaje odwagi, aby kwestie konieczne załatwić raz a porządnie. Runa Teiwaz wykazuje związek z fizyczną atrakacyjnością oraz wielką stanowczoscią człowieka. 

Tajemnica runy Teiwaz

Gdy omawianą tutaj runę Teiwaz ujrzymy w naszym rozkładzie, zapowiada ona sytuacje i zdarzenia, w których musimy wykazać się sporą odwagą. W tym znaczeniu runa Teiwaz symbolizuje również determinację. Chcąc doprowadzić do końca sprawy trudne, silnie dążymy do swojego celu. Runa Teiwaz zachęca nas, abyśmy wykorzystali wtedy wszystkie swoje umiejętności. Często potrafimy zrobić wiele rzeczy, które pozornie nie mają zastosowania. Bądźmy kreatywni, nie ma zdolności, które nie są w żaden sposób wartościowe. Zróbmy użytek z nich wszystkich i odważnie rozwiązujmy problemy, aby cieszyć się wkrótce zasłużonym odpoczynkiem. Jeżeli działamy słusznie, mamy czyste sumienie, jesteśmy wytrwali i dotrzymujemy obietnic, na pewno uda nam się osiągnąć to, na co pracujemy. Runa Teiwaz chce pokazać nam, że prawidłowym postępowaniem możemy likwidować wszelkie konflikty.

Zdrowie a runa Teiwaz

Runa Teiwaz pomaga w oczyszczaniu organizmu z wszelkich toksyn i zanieczyszczeń, skutecznie zmniejsza gorączkę. Runa Teiwaz z powodzeniem łagodzi także zatrucia pokarmowe. Stabilizuje ciśnienie krwi i wspomaga pracę śledziony. Runa Teiwaz pomocna jest przy bólach żołądka, jak i również w walce z gorączką. Runa Teiwaz dodaje energii, motywuje nas do działania, znacznie poprawia samopoczucie, a nawet jest w stanie zminimalizować problemy z męską potencją. Runa Teiwaz widoczna w rozkładzie przepowiada zazwyczaj całkowite pozbycie się wszystkich dolegliwości i  powrót człowieka do pełni sił. Dzięki tej runie możemy zyskać cenny wgląd w naszą podświadomość, to z jej pomocą można próbować odnaleźć w sobie, zrozumieć i pokonać przeróżne blokady energetyczne.

Parter a runa Teiwaz

Runa Teiwaz jest szczególnym symbolem męskiej seksualności. Tworzy atmosferę namiętności i pożądania, jednocześnie dodając werwy mężczyznom. Runa Teiwaz sprzyja romansom i wszelakim staraniom miłosnym. Zapowiada też związek przepełniony wrażeniami, w którym partnerzy są sobą nadzwyczaj zafascynowani. Nie przewiduje się w takiej relacji miejsca na nudę, nieporozumienia, czy przykre rozstania. Nawet jeśli relacja nie przetrwa lub już podczas zawiązywania znajomości liczymy raczej na chwilowe towarzystwo, runa Teiwaz nie przewiduje żadnych konsekwencji. W miłości powinniśmy móc czuć się szczęśliwymi, a nie zdołowanymi i ograniczanymi.

Budując związek wraz z runą Teiwaz, możemy liczyć na wiele wspaniałych wspólnych dni. Runa Teiwaz symbolizuje również płodność, przez co bywa przydatna dla par starających się o dziecko. Zwiększa szanse na zajście w ciążę, ale i pogłębia wzajemną fascynację sobą nawzajem, gorące uczucia i chęć do spędzania czasu razem. Runa Teiwaz jest dobrą podstawą do wprowadzenia zmian w związku, który już dawno popadł w rutynę.

Kiedy jednak w rozkładzie runa Teiwaz pokazuje nam się w pozycji odwróconej, zmienia całkowicie swoje znaczenie. Mówi ona wtedy o dwulicowości partnera, fałszywych podwalinach związku i wzajemnych, bardzo szkodliwych ograniczeniach.

Kiedy i jak używać runy Teiwaz?

Runy Teiwaz od lat używa się, aby pomóc sobie zwyciężyć. Kiedyś tyczyło się to walk na śmierć i życie, dziś przede wszystkim dylematów uczuciowych, motywacji i dążenia do szczęścia. Runa Teiwaz doda nam odwagi i ułatwi osiągnięcie zamierzonych celów. Oddali od nas wszelkie lęki i pomoże rozwiązywać konflikty. Runa Teiwaz powinna być używana także przez mężczyzn, aby mogli wzmocnić swój organizm oraz psychikę.Runa Teiwaz powinna być używana przez tych wszystkich, którzy pragną życia pełnego lojalności, czułości, empatii wobec drugiego człowieka.

Talizman runy Teiwaz

Runa Teiwaz pomoże ci utrzymać jedność w grupie, umożliwi też zwycięstwo w walce. Dzięki tej runie będzie można z sukcesem rozwiązać również problemy natury prawnej. Runa Teiwaz pozwala człowiekowi dojść do wytyczonego celu, osiągnąć sukces i zdobyć słuszny podziw otoczenia.

Amulet runy Teiwaz

Runa Teiwaz będzie cię chroniła przed konfliktem, zbyt długim czekaniem, ociąganiem się. Z pomocą tej runy poradzisz sobie sprawnie z ośmieszeniem i różnego rodzaju konfliktami.Runa Teiwaz jest polecana zwłaszcza osobom chwiejnym,wątpiącym we własne możliwości, które mają trudności z podejmowaniem decyzji.

Znaczenie runy Teiwaz w kartach 

Runa Teiwaz - pozycja prosta

Runa Teiwaz w pozycji prostej to znak prawości, wiary, zaufania. Ta runa pokaże ci perpektywę sprawiedliwości i właściwego osądu w oparciu o stawianą analizę faktów. Zacznij działać intensywniej, ale nie przywiązuj się do efektów swojego działania. Runa Teiwaz doradza wytrwałość, przypomina ci o cierpliwości i o tym, że droga do sukcesu zwykle prowadzi przez poświęcenie samego siebie. Zacznij działać dokładnie, starannie wszystko sobie zaplanuj, pracuj w sposób metodyczny.

Runa Teiwaz - pozycja odwócona

W pozycji odwróconej runa Teiwaz mówi, że niebezpieczeństwo leży w działaniach, które są nazbyt prędkie lub zwyczajnie nie na czasie. Runa Teiwaz sugeruje, że możesz za bardzo gubić się w detalach i pogrążać w analizie, co może cię paraliżować, blokować spełnianie twoich marzeń. Zwróć uwagę na to, że może zbyt często poprzestajesz na przygotowaniu się do działania, a nie posuwasz się w nim naprzód. Runa Teiwaz ponadto uczy nas systematyczności w celowym działaniu, pokory wobec własnych słabości i poszanowania praw drugiego człowieka 

Zablokowanie energii runy Teiwaz prowadzi bardzo często do gniewu, nieporozumień, niesprawiedliwości, zamętu, irracjonalności. Runa Teiwaz w pozycji odwróconej to po prostu nic innego, jak tylko przerost analityczności albo paraliż umysłu, niewierność, łamanie prawa, bezsensowne dawanie siebie innym. Runa Teiwaz oznacza również śmierć, ale w określonym kontekście, jakim jest tryumf zmarłego.

Co jeszcze warto wiedzieć o runie Teiwaz?

Sibil pracy zawodowej, szybko pomoze osiągnąć sukces. Może być uzywana do znalezienia pracy, czy zrobienia kariery.

Litera polskiego alfabetu: T

Drzewo/roślina: świerk

Zwierzę: wilk

Minerał: koral

Planeta: Mars, Wenus

Pora roku: wiosna - marzec i kwiecień

Kolor: koralowy, czerwony

Żywioł: żywioł powietrza,

Archetypy astrologiczne: aktywny Mars.

Słowa kluczowe: mądrość

Znaczenie słowa: usta

Teiwaz jest runą urodzeniową, dla urodzonych od 20.01 do 03.02.

Kategorie Wpisu:

Tagi Wpisu:

Runy

Autor:

Wróżbita Oskar

@saleos

Pasjonat współczesnej ezoteryki.

Utworzono:

2019-10-13 01:17:03

Edycja:

2021-02-21 14:38:34

Sprawdź też:

Inne wpisy kategorii Wszystkie wpisy Wszystkie kategorie Wszystkie Tagi

Materiały dostępne w Serwisie WrozbitaOskar.PL są bezpłatne, oraz chronione prawami autorskimi należącymi do Oskara Rybczyńskiego. Nie wyraża się zgody na kopiowanie - czyli kradzież treści zawartych na stronie w żadnym celu. Jeśli chcesz, możesz udostępnić linka do materiału, którym jesteś zainteresowany. Szanuj moją pracę.

Sprawdź teź

Panna
Gwiazdozbiór Panny czyli Bogini Sprawiedliwości
Astrea, bogini sprawiedliwości z pobliską jej Wagą, zeszła niegdyś do ludzi, lecz zrażona...
- Czytaj dalej

Pełnia Księżyca Myśliwych 9 października 2022 r.
Pełnia Księżyca Myśliwych 9 października 2022 r.
Październik większości z nas kojarzy się z kolorami jesieni, dłuższymi wieczorami, chłodem...
- Czytaj dalej

Pełnia Kwiatowego Księżyca 23 maja 2024 r.
Pełnia Kwiatowego Księżyca 23 maja 2024 r.
Maj to dla wielu z nas bardzo znaczący miesiąc w roku – kojarzy się z majówką, maturami, ś...
- Czytaj dalej

Dzień urodzenia 8 (osiem)
Dzień urodzenia 8 (osiem)
Czy zdajesz sobie sprawę, jak wielką wartość niesie opis związany z twoim osobistym Dniem...
- Czytaj dalej

Czakra Korony
Czakra Korony
Czakra Korony - Charakterystyka powiązania i miejsce Czakra korony mieści się na czubku...
- Czytaj dalej

Skorpion znak zodiaku
Skorpion - znak zodiaku charakterystyka
Skorpion znak zodiaku charakterystyka, charakter Uważa się, że Skorpion to najbardziej...
- Czytaj dalej

Duchna Droga
Duchna Droga w Puszczy Kampinoskiej
Droga, przy której widuje się niepokojące światełka, prześwietlenia na zdjęciach, a nawet...
- Czytaj dalej

Pełnia Księżyca Jesiotrów 12 sierpnia 2022r.
Pełnia Księżyca Jesiotrów 12 sierpnia 2022 r.
Sierpień najczęściej kojarzy nam się ze środkiem lata, żniwami, czy też obfitością sezonow...
- Czytaj dalej

Drugi dom astrologiczny
II Dom Astrologiczny
Co charakteryzuje II dom astrologiczny? Wszystko, co dzieje się w drugim domu astrologi...
- Czytaj dalej

Ryby znak zodiaku
Znak zodiaku Ryby
Ryby - znak zodiaku szczegółowa charakterystyka osobowości Wrażliwość i intuicja, którą...
- Czytaj dalej

Pełnia robaczego księżyca
Pełnia Robaczego Księżyca 18 marca 2022 r
Wielkimi krokami zbliża się trzecia Pełnia Księżyca 2022 r. Tym razem doświadczymy zwiastu...
- Czytaj dalej

Gwiazdozbiór byka
Gwiazdozbiór Byka
Biały byk uwiódł Europę, córkę fenickiego króla, aby następnie zabrać ją na Kretę i wyjawi...
- Czytaj dalej

Choroby w Tarocie
Zdrowie i choroby w Tarocie
Zdrowie w Tarocie Z rożnych metod dywinacyjnych można odczytać stan Twojego zdrowia? Dz...
- Czytaj dalej

klątwa i zły urok
Czy mam klątwę, albo zły urok?
Przed magicznymi elementami takimi jak klątwa, albo zły urok, ludzie chronili się już w ba...
- Czytaj dalej

Archanioł Azrael
Archanioł Azrael
Znaczenie imienia Azrael Archanioł Azrael nazywany jest w islamie Aniołem Przejścia, An...
- Czytaj dalej

Logowanie

Zaloguj z:

lub

Rejestracja

Bezpieczne płatności dzięki Stripe zapłacisz:

Info: Zapłacisz także automatycznym, szybkim przelewem online i BLIKIEM dzięki integracji z PayNow