Większość run skłania nas do działania w którymś kierunku. Runa Isa symbolizuje jednak pewne zatrzymanie, przeczekanie, spowolnienie i dystans. Przed każdym poważnym krokiem w naszym życiu powinniśmy się zatrzymać choćby na chwilę i przemyśleć swoje wybory. Runa Isa może oznaczać również ten moment, kiedy to całkowicie zmieniamy drogę. Z tą runą możemy stanąć w miejscu, podejść do wielu kwestii od całkiem innej strony i spokojnie, ale stanowczo, zmienić kierunek. Runa Isa czasem pozwala nam się również zdystansować i odciąć od niektórych sytuacji, żebyśmy mogli przeczekać każdy szczególnie trudny dla nas czas. Doświadczenia, które nie przyniosłyby dla nas już nic cennego, a mogłyby nas zranić, z pomocą runy Isa oddalą się od nas i nie będą tak dotkliwe. Isa nie jest jednak runą, która zwiastuje jakiś nagły ruch w naszym życiu. Jest ona bardziej jego poprzedzeniem. Teraz powinniśmy odpocząć, przemyśleć dokładnie wszystko, co nas niepokoi, wyciszyć się i uspokoić emocje, oraz ostatecznie podjąć rozsądną decyzję.

Runa Isa ochroni nas przed złymi wydarzeniami losowymi. Pomaga osiągnąć stabilny spokój i harmonię, chociaż wymaga stanowczości. Praca z nią przynosi realne efekty i nie jest burzliwa. Musimy zatrzymać się na chwilę, odpocząć i dać uciec wszystkim myślom. Wtedy będziemy w stanie w spokojny i opanowany sposób, rozsądnie decydować o sobie. Bywa, że decyzje zmieniają wszystko. Wyciszmy jednak emocje i pozwólmy sobie na wybór.

Isa jest runą osób, które lubią żyć wolniej i delektować się każdą szczęśliwą chwilą swego życia. Świat stawia na wydajność i zaledwie niektórzy z nas mają czas i ochotę, aby cieszyć się z krótkich chwil. Miejmy wolny moment na rozmyślanie, na marzenia i wyobrażenia, na zauważenie pięknego zachodu słońca, wiewiórki biegnącej przez park albo nawet uśmiechu, czy też miłego gestu kogoś bliskiego z naszego otoczenia. Wyciszmy swój umysł, uwolnijmy się od męczących wpływów i żyjmy szczęśliwie.

Zdrowie a runa Isa

Runa Isa przede wszystkim działa leczniczo przy problemach skórnych. Zarówno tych delikatnych, jak i przy poważnych chorobach dermatologicznych. Dobre działanie runa Isa wykazuje także w obniżaniu gorączki. Polecana jest również jako środek pomocniczy dla kobiet mających poważne problemy z hormonami. Poza ich uregulowaniem runa Isa załagodzi także wszelkie nastroje. Runa Isa obniża również agresję i wycisza negatywne emocje. Działa dobroczynnie na psychikę człowieka, pokazując jasno jego odpowiedzialność i zadania, jednocześnie zachęcając do spokoju i racjonalnego spojrzenia na sprawę.

Partner a runa Isa

Tak jak w innych sferach życia runa Isa zachęca nas do zatrzymania i przemyśleń, tak dzieje się i w kwestiach związku. Najczęściej nie wiąże się to z namiętnym rozkwitem uczuć pomiędzy partnerami. To czas, w którym tkwimy zazwyczaj w jednym miejscu i nie robimy żadnych ruchów. Zarówno tych, które miałyby rozwijać relację, jak i tych, mających ją zakończyć. Najczęściej runa Isa przydaje się, kiedy chcemy solidnie przemyśleć nasz obecny związek. To, że potrzebujemy to zrobić, wcale nie musi oznaczać przecież, że uczucia są już skazane na straty. Runa Isa zwiastuje zwykle dość poważne zmiany, ale to wyłacznie od nas samych zależy, jak wykorzystamy jej moc. Po prostu odrzućmy emocje. Niech one nigdy nie przejmą nad nami zupełnej kontroli. Spójrzmy na naszą relację rozsądnie i przemyślmy, co być może powinno funkcjonować inaczej.

Od runy Isa powinniśmy nauczyć się również tego, aby w miłości nie ulegać nagłym zmianom nastroju. Bez względu na to, co sobie myślimy, powinniśmy zawsze mówić o tym otwarcie drugiej osobie. Wzajemne ukrywanie się, przekazywanie pół prawdy i inne tego typu zachowania jedynie potęgują problem. Nawet gdybyśmy mieli zdecydować się zakończyć związek, nie warto pozbawiać się prawa wyboru. Jeżeli ciągłe trudności, czy niedobranie utrudniają nam życie miłosne od dłuższego czasu, naprawdę nie powinniśmy się na chwilę nad nimi zatrzymać?

Kiedy zobaczymy runę Isa po pytaniu o związek, w pozycji prostej będzie ona prawdopodobnie oznaczać słabe uczucia. Być może to parę cichych dni, a może całkowite wypalenie tej relacji. W pozycji odwróconej runa Isa mówi o skupieniu się na sobie. Czasem też o egoizmie wśród partnerów, kiedy któreś z nich nie martwi się już losem drugiego, albo o potrzebie ustawienia za priorytet samego siebie.

Kiedy i jak używać runy Isa?

Runa Isa da nam szansę, aby się skupić, pozwolić sobie odetchnąć, odnaleźć sens swojej pracy i wiele spraw przemyśleć na nowo. Posiada ona właściwości ochronne, a z drugiej strony pozwala nam na stanowcze decyzje. Pozbawi nas agresji, smutku i obaw, za to pomoże się wyciszyć i otworzyć na nowe możliwości. Runa Isa ułatwia również naukę, likwiduje stres, czy napięcie i wyrzuca czarne scenariusze z naszych myśli.

Talizman runy Isa

Runa Isa pomoże ci przeciwstawić się przeciwnościom losu i zatrzymać niepożądane siły. Warto stosować ją z innymi znakami np. KMB - czyli końcem starego, początkiem nowego, partnerstwem,  rozwojem i szczęściem. Runa Isa pomoże ci się zatrzymać, by zastanowić się na sobą, rozwinąć moce telepatyczne, przebić się przez płaszczyzny kosmiczne za pomocą środków szamańskich.

Amulet runy Isa

Runa Isa zatrzymuje niepożądane sytuacje, zwalcza niepokój, paraliż, można się z nią odciąć od przeszłości, z innymi mocami otworzyć na nowe życie. Runa Isa sprawdzi się w amuletach zwalczających paraliż woli, który powstać może na skutek przeciwności losu. Runa Isa będzie cię chronić także przed niepokojem wewnętrznym i zewnętrznym.

Znaczenie runy Isa w kartach 

Runa Isa - pozycja prosta 

Runa Isa w pozycji prostej to samopoanowanie, wzmocnienie świadomości. Ma związek z wywieraniem wpływu. Oznacza tyle, co samotność, koncentracja, skupienie, zwraca uwagę na to, że w życiu trzeba liczyć tylko na siebie. Runa Isa to też wyśledzenie ukrytych powiązań, trudne ale ostateczne przejście ze stanu dotychczasowego w następny. Ta runa to moment skupienia się na swej indywidualności, okazja do samopoznania, ostrożności, wzrostu świadomości tego, kim jesteśmy. To też odpowiedni czas na samoanalizę, moment rozważnego działania dla nas.

Runa Isa - pozycja odwrócona

Runa Isa w pozycji odwróconej to zamrożenie sił życiowych, energetyczny bezruch, zmiany dające niepowodzenie. To również krótkowzroczna egocentryczność, odrętwienie, osłabienie woli, zaślepienie, brak rytmu w zachowaniu i niemożność wywarcia wpływu. Istnieje ryzyko totalnego zaślepienia, jeśli zbytnio skupiasz się na swym ,,ego".

Zablokowana runa Isa prowadzi do roztrwonienia sił, braku koncentracji w stanie świadomości lub w sferze działania. To także faszywe planowanie, strata i bezruch, uleganie schematom i zasadom, pasji innych ludzi.

Co jeszcze warto wiedzieć o runie Isa?

Runa ta jestsigilem i pomoże zatrzymac sukces i prace na dłużej. Ułatwia jej znalezienie, oraz pomaga w rozwoju kariery zawodowej.

Litera polskiego alfabetu: I
Drzewo/roślina: olcha, lulek czarny, przebiśnieg
Zwierzę: borsuk, jeż
Minerał: kryształ górski, diament, akwamaryn

Planeta: Neptun

Pora roku: zima
Kolor: biały, srebrny, błękitny
Żywioł: żywioł wody,
Archetypy astrologiczne: Neptun (pasywny Jowisz).

Słowa kluczowe: mądrość

Znaczenie dosłowne: usta

Isa jest runą urodzeniową, dla urodzonych od 18.12 do 05.01.

Kategorie Wpisu:

Tagi Wpisu:

Runy

Autor:

Wróżbita Oskar

@saleos

Pasjonat współczesnej ezoteryki.

Utworzono:

2019-10-06 23:28:04

Edycja:

2021-02-21 15:27:01

Sprawdź też:

Inne wpisy kategorii Wszystkie wpisy Wszystkie kategorie Wszystkie Tagi

Materiały dostępne w Serwisie WrozbitaOskar.PL są bezpłatne, oraz chronione prawami autorskimi należącymi do Oskara Rybczyńskiego. Nie wyraża się zgody na kopiowanie - czyli kradzież treści zawartych na stronie w żadnym celu. Jeśli chcesz, możesz udostępnić linka do materiału, którym jesteś zainteresowany. Szanuj moją pracę.

Sprawdź teź

Gwiazdozbiór Skorpiona
Gwiazdozbiór Skorpiona - Pojedynek Skorpiona z Orionem
Gwiazdozbiór Skorpiona rozpoznawany był już 5 tysięcy lat temu. Od tamtego czasu jego nazw...
- Czytaj dalej

Klucz wcielenia 7 (siedem)
Klucz wcielenia 7 (siedem)
Klucz Wcielenia to prosta do obliczenia część naszej analizy numerologicznej, dzięki które...
- Czytaj dalej

Jedenasty dom astrologiczny
XI Dom Astrologiczny
Co charakteryzuje XI dom astrologiczny? Jedenasty dom astrologiczny to miejsce, w który...
- Czytaj dalej

Pełnia Księżyca Plonów 21 września 2021
Pełnia Księżyca Plonów 21 września 2021
Pełnia Księżyca Plonów to przepiękny i świętowany już przez dawnych Indian czas szeroko po...
- Czytaj dalej

Strzelec znak zodiaku
Strzelec - znak zodiaku - opis
Zodiakalny Strzelec słynie ze swojego zamiłowania do ciągłych przygód, silnych emocji i pa...
- Czytaj dalej

pelnia-zimnego-ksiezyca-8-grudzien-2022
Pełnia Zimnego Księżyca 8 grudnia 2022 r.
Początek grudnia większości z nas kojarzy się z pierwszym śniegiem, początkiem adwentu, cz...
- Czytaj dalej

Archanioł Michał
Archanioł Michał
Znaczenie imienia Michał Imię Michał wywodzi się z hebrajskiego Mika’el i znaczy tyle,...
- Czytaj dalej

Runa Hagal
Runa Hagal - znaczenie
Runa Hagal mówi nam, abyśmy nie obawiali się jakichkolwiek zmian. Nawet te, które wydają s...
- Czytaj dalej

44 Numerologiczna 44
Numerologiczna 44
Symboliczne znaczenie liczby czterdzieści cztery Na wstępie należy zauważyć, że 44 to w...
- Czytaj dalej

Runa Sowilo
Runa Sowilo - znaczenie
Runa Sowilo Runa Sowilo zapowiada nam zwykle szczęście, pomyślność w całym naszym życiu...
- Czytaj dalej

Pełnia sierpniowa 2021
Pełnia Jesiotrów 22 sierpnia 2021
Pełnia Księżyca Jesiotrów Przed nami kolejna z niesamowitych pełni księżyca kojarzona p...
- Czytaj dalej

Księżyc w znaku Strzelca
Księżyc w znaku Strzelca
Czy warto wiedzieć, jakie jest aktualne położenie Księżyca z znakach zodiaku? Zdecydowanie...
- Czytaj dalej

Pełnia Księżyca Jesiotrów 12 sierpnia 2022r.
Pełnia Księżyca Jesiotrów 12 sierpnia 2022 r.
Sierpień najczęściej kojarzy nam się ze środkiem lata, żniwami, czy też obfitością sezonow...
- Czytaj dalej

Rytuały na miłość
Rytuały na miłość... Gorzka historia za zgoda klientki
Rytuały na miłość - Gorzka historia nadużywania magii Rok temu pewna Pani poprosiła...
- Czytaj dalej

Archanioł Haniel
Archanioł Haniel
Znaczenie imienia Haniel Archanioł Haniel to w tradycji judaistycznej jeden z najważnie...
- Czytaj dalej

Logowanie

Zaloguj z:

lub

Rejestracja

Bezpieczne płatności dzięki Stripe zapłacisz:

Info: Zapłacisz także automatycznym, szybkim przelewem online i BLIKIEM dzięki integracji z PayNow