Runa Raidho

Wiemy o tym, że każdy rozwój wynika z działania. Runa Raidho symbolizuje podróż, którą naprawdę trudno jest odczytywać jednoznacznie. Przecież ciągły ruch zarówno ten psychiczny, jak i fizyczny dostarcza człowiekowi nowych doświadczeń i napędza rozwój. Czas płynie nieustannie według stałego cyklu pór roku, układu planet i gwiazd, porządku doby, poranka i wieczora. To wyłącznie od nas samych zależy, jak zaplanujemy nasz czas i dokąd pójdziemy, ponieważ każdy ruch jest działaniem, a każde działanie wywołuje określone skutki. Runa Raidho skłania, abyśmy się zastanowili, dokąd tak naprawdę idziemy. Życie przecież zawsze zmierza w jakimś kierunku - przyjrzyjmy się, dokąd zmierza nasze, wyciągnijmy z tego odpowiednie wnioski. Działanie, które zostało zainicjowane przez kogoś innego, może niekoniecznie prowadzić nas tam, gdzie decydujemy się dojść. Warto przejąć inicjatywę, rozpocząć coś, co jest chociażby kolejnym małym krokiem do zaplanowanej przyszłości, w której mamy szansę być ludźmi naprawdę szczęśliwymi i spełnionymi!

Wpłyń na swoje życie - pomoże runa Raidho

Efektywne działanie, które realnie wpłynie na to, jak będzie wyglądać nasze życie, to także zburzenie zbudowanych wokół siebie ścian. Porzućmy więc wszelki strach i negatywne blokady, które rozstawiliśmy wokoło siebie. Pozwólmy, aby smutek, który nas zatrzymuje, został w dalekiej przeszłości, gdzie jest jego należyte miejsce. Wszystko to, co nas w życiu spotyka, powinniśmy na równi akceptować, ponieważ negacja powoduje w życiu pewnien zły zastój. Jeśli jakieś negatywne uczucia przeszkadzają w zrobieniu nam kroku naprzód, warto je przeżyć, pozwolić samemu sobie na ich odczuwanie, a następnie z szacunkiem do zdobytych doświadczeń iść ze swoim życiem po prostu dalej.

Runa Raidho to również symbol zmiany zarówno tej inicjowanej, jak i nieuchronnej, ciągle nas rozwijającej i przynoszącej doświadczenia, z których możemy potem wyciągać niezwykle cenne wnioski. To my tak naprawdę decydujemy o tym, dokąd zmierzamy. Dobrze wykonany ruch zaprowadzi nas poprzez pracę do sukcesu, natomiast ten źle zaplanowany, zawiedzie do porażki i wartościowej lekcji życia.

Zdrowie a runa Raidho

Kiedy w sprawie zdrowia pojawia się runa Raidho, to należy uważać na wszelkie urazy. Runa Raidho może także wskazywać pewne złe nawyki, które trzeba natychmiast zmienić i wprowadzić do swojego trybu życia pozytywne zmiany.

Runa Raidho będzie pomocna przy problemach z krążeniem i uciążliwym bólu kręgosłupa. Pomoże ona wam oczyścić organizm, wyregulować przemianę materii, a nawet zrzucić zbędne kilogramy. Jeżeli cierpimy na schorzenia ograniczające naszą sprawność ruchową, to i tu runa Raidho może wiele dobrego zdziałać.

Partner a runa Raidho

Runa Raidho w związku oznacza szybki rozwój uczuć. Może to być kwitnący romans, rosnące zaangażowanie partnerów, rozwijająca się miłość, a może nawet zbliżające się zaręczyny. Nie ma tu miejsca na miesiące rutynowej relacji, kiedy dojrzewające uczucie wywołuje wiele emocji i jest powodem poświęceń. Taki związek potrafi sprawić, że uśmiech nie schodzi z ust. Runa Raidho da nam impuls do działania. Przy niej łatwiej przyjdzie nam analiza tego, co w relacji było dobre, a co niepotrzebne i spowodowało jedynie stratę czasu i energii. Warto przejąć inicjatywę, poprowadzić związek w dobrym kierunku, a może się okazać, że partner lub partnerka będą pozytywnie zaskoczeni.

Znaczenie runy Raidho w kartach

Runa Raidho w pozycji prostej 

Runa Raidho w pozycji prostej wykazuje związek z orbitami planet, porami roku, osobistą karierą i w ogóle szeroko pojętymi zmianami. Ta runa umożliwia człowiekowi twórczy rozwój, pozwala wyzbyć się niechęci do samego siebie i uczy, że każdy jest zdolny pokochać swoją osobę. Runa Raidho w pozycji prostej to również planowanie, przygotowania, właściwy osąd. Z runą Raidho związane są takie pojęcia jak np. stwarzanie porządku, czystość, oświecenie i prawo do natury. Dzięki runie Raidho poznasz swój własny rytm życia i wreszcie poczujesz jedność z rytmem kosmicznym. Runa Raidho to symboliczne wcielenie zmiany warunków życia, zmiany miejsca zamieszkania, czy dłuższej podróży, jaka cię czeka. Ta właśnie runa każe zwracać uwagę na zmiany nie tylko zewnętrzne, ale przede wszystkim obecne w twoim wnętrzu. Runa Raidho w pozycji prostej to przeciwieństwo stagnacji, czekania, wezwanie do podróży, szeroko pojętej aktywności. 

Runa Raidho w pozycji odwróconej

Jeśli jednak runa Raidho pokazuje się odwrócona, jej znaczenie zmienia się niesamowicie. Choć nadal symbolizuje działanie, będą to raczej nieporozumienia, zakończenie związku, a nawet tak poważne wydarzenia, jak zerwanie zaręczyn, czy odwołanie zaślubin. Runa Raidho nadal może mówić o podróży, zarówno tej fizycznej, jak i psychicznej, lecz raczej nieudanej. Jeżeli mowa tu o nieporozumieniach, należy uważać, aby nie stały się one początkiem zastoju w jednej, niespecjalnie satysfakcjonującej sytuacji. Co jeszcze wskazuje nam runa Raidho w pozycji odwróconej? Może być to zapowiedź nadchodzącego kryzysu duchowego, który wynika z nieostatecznych przygotowań do jakiegoś przedsięwzięcia. Zwróć uwagę na to, że zablokowanie energii runy Raidho prowadzi do niesprawiedliwości, śmieszności  czy nawet zdarzeń irracjonalnych. Może nieumiejętnie kierujesz się swoją intuicją i na co dzień zbyt łatwo dajesz się zwodzić pozorom? Runa Raidho w pozycji odwróconej to ponadto coś w rodzaju ostrzeżenia, że wypadłeś z rytmu i musisz szybko coś zrobić, by nie popadać w kolejne kłopoty.

Kiedy i jak używać runy Raidho?

Runę Raidho warto mieć ze sobą, kiedy nasze życie stanęło w miejscu i potrzebujemy przyspieszyć zmianę. Runa Raidho przyniesie powodzenie w podróży, ochronę przed niesprawiedliwością i nieporozumieniami. Razem z runą Raidho nadejdzie rytm pracy, motywacja do zmiany i równowaga w kwestiach, które potrzebują rozwiązania. Jeżeli z jakiegoś powodu nie potrafimy przejąć kontroli nad własnym życiem, właśnie runa Raidho może nam w tym efektywnie pomóc.

Talizman runy Raidho

Runa Raidho jako talizman jest to nieoceniona pomoc podczas rozpraw sądowych - dzięki niej będziesz mieć szansę na pozytywne zakończenie nawet tych najbardziej skomplikowanych. Pamiętaj, że runa Raidho to ta niosąca szczęście. Dzięki niej zaczniesz też lepiej kontrolować swoje emocje i poczujesz długo oczekiwany, wszechogarniający cię spokój.

Amulet runy Raidho 

Runa Raidho skutecznie ochroni cię przed niesprawiedliwością, zapewni bezpieczną i przyjemną podróż. To z pomocą runy Raidho osiągniesz życiową równowagę w wielu sprawach i pokonasz stagnację. Runa Raidho to doskonała motywacja do wprowadzania w swoje życie naprawdę pozytywnych zmian.

Co jeszcze warto wiedzieć o runie Raidho?

Inne nazwy: Raido, Rad, Reid

Litera polskiego alfabetu: R

Drzewo/roślina: dąb, bylica

Zwierzę: sokół

Minerał: chryzopraz, chryzokola, awenturyn

Planeta:Słońce 

Pora roku: przesilenie letnie

Kolor: purpurowy, biały, zielony

Żywioł: ogień.

Archetypy astrologiczne: Bliźnięta (Merkury + węzeł północny).

Słowa kluczowe: mądrość

Znaczenie dosłowne: usta

Raidho jest runą urodzeniową, dla urodzonych od 06.04 do 20.04.

Kategorie Wpisu:

Tagi Wpisu:

Runy Magia Karma Wróżka Energetyka

Autor:

Wróżbita Oskar

@saleos

Pasjonat współczesnej ezoteryki.

Utworzono:

2019-09-12 23:29:10

Edycja:

2021-01-31 20:43:51

Sprawdź też:

Inne wpisy kategorii Wszystkie wpisy Wszystkie kategorie Wszystkie Tagi

Materiały dostępne w Serwisie WrozbitaOskar.PL są bezpłatne, oraz chronione prawami autorskimi należącymi do Oskara Rybczyńskiego. Nie wyraża się zgody na kopiowanie - czyli kradzież treści zawartych na stronie w żadnym celu. Jeśli chcesz, możesz udostępnić linka do materiału, którym jesteś zainteresowany. Szanuj moją pracę.

Sprawdź teź

Rok osobisty 6 (szósty)
Rok osobisty 6 (szósty)
Opis Roku Osobistego to jedna z najcenniejszych wskazówek, jakie możemy wykorzystywać do r...
- Czytaj dalej

Rok osobisty 8 (ósmy)
Rok osobisty 8 (ósmy)
Rok Osobisty to zbiór cennych wskazówek związanych z naszym portretem numerologicznym. War...
- Czytaj dalej

Zaćmienie Słońca 25 października 2022 r.
Zaćmienie Słońca 25 października 2022 r.
Nawet jeśli nie jesteście miłośnikami astronomii, z pewnością wiecie, że od dawien dawna z...
- Czytaj dalej

Archanioł Michał
Archanioł Michał
Znaczenie imienia Michał Imię Michał wywodzi się z hebrajskiego Mika’el i znaczy tyle,...
- Czytaj dalej

Wiedza Tajemna
Czy Tarot przepowie śmierć?
Śmierć jest wpisana w życie. Nic na tym świecie nie jest wieczne i ludzkość doskonale zdaj...
- Czytaj dalej

Groty Nagórzyckie
Groty Nagórzyckie
Gdzie można poczuć atmosferę XVII-wiecznej kopalni i poznać tajemnicze legendy o duchach,...
- Czytaj dalej

22 Numerologiczna 22
Numerologiczna 22
Symboliczne znaczenie liczby 22 Numerologiczna dwudziestka dwójka zaliczana jest do lic...
- Czytaj dalej

Strzelec znak zodiaku
Strzelec - znak zodiaku - opis
Zodiakalny Strzelec słynie ze swojego zamiłowania do ciągłych przygód, silnych emocji i pa...
- Czytaj dalej

wróżby andrzejkowe
Wróżby andrzejkowe - co zmieniło się przez lata?
Andrzejkowe wróżby kojarzą nam się głównie z laniem wosku i odczytywaniem przyszłości z je...
- Czytaj dalej

Znak zodiaku Panna
Znak zodiaku Panna - szczegółowy opis
Charakter Panny Zodiakalna Panna już w dzieciństwie pokazuje nadzwyczajną dojrzałość. D...
- Czytaj dalej

Numerologiczna ósemka 8
Numerologiczna ósemka 8
Symboliczne znaczenie cyfry osiem Która cyfra oznacza waszym zdaniem osobę szczególnie...
- Czytaj dalej

Czwarty dom astrologiczny
IV Dom Astrologiczny
Co charakteryzuje IV dom astrologiczny? Czwarty dom astrologiczny odpowiada przede wszy...
- Czytaj dalej

Dzień urodzenia 6 (szósty)
Dzień urodzenia 6 (szósty)
Czy zdajesz sobie sprawę, co oznacza liczba związana z twoim Dniem Urodzenia? Warto mieć ś...
- Czytaj dalej

Dziesiąty dom astrologiczny
X Dom Astrologiczny
Co charakteryzuje X dom astrologiczny? Dziesiąty dom astrologiczny opowiada przede wszy...
- Czytaj dalej

Runa Ingwaz
Runa Ingwaz - znaczenie
Runa Ingwaz Teoretycznie chyba wszyscy doskonale wiemy, że nie mamy wpływu na to, co ju...
- Czytaj dalej

Logowanie

Zaloguj z:

lub

Rejestracja

Bezpieczne płatności dzięki Stripe zapłacisz:

Info: Zapłacisz także automatycznym, szybkim przelewem online i BLIKIEM dzięki integracji z PayNow