Czy warto wiedzieć, jakie jest aktualne położenie Księżyca z znakach zodiaku? Zdecydowanie tak, dzięki temu możemy lepiej zaplanować działania prywatne i zawodowe, rozeznać się w nastrojach i tendencjach, jakie będą nam towarzyszyły w danym znaku. Jesteście ciekawi, jak zmienia naszą psychikę i nastawienie do otoczenia Księżyc wchodzący w znak tajemniczego Strzelca? To zapraszamy do lektury poniższego tekstu i jego wnikliwej analizy. Z pewnością znajdziecie tutaj wiele zaskakujących stwierdzeń i cennych porad na przyszłość.

Cechy osób z Księżyca w Strzelcu

Ludzie urodzeni podczas fazy Księżyca w Strzelcu mają opinie bardzo szczerych i bezpośrednich. Otoczenie podziwia ich za optymistyczne nastawienie do życia oraz wiarę w to, że prawdziwa miłość jest w stanie pokonać wszelkie przeszkody na naszej drodze do szczęścia. Niestety osoby, które przyszły na świat w fazie księżycowego Strzelca szukają wciąż nowych wrażeń, podejmują często ryzykowne działania. Ich domeną jest chęć bycia ciągle w centrum zainteresowania, potrzebują też bezustannie kreatywnego spędzania wolnego czasu. Bardzo zniechęca ich codzienna rutyna, powtarzalność czynności należących do obowiązków w domu i pracy.

Kobiety

Panie związane urodzeniowo z księżycowym Strzelcem mają duże poczucie moralności, słyną ze swej sprawiedliwości, empatii do otoczenia. Zwykle kierują nimi szlachetne pobudki, choć otoczenie czasem ma im za złe zbyt idealistyczne podejście do codziennych problemów. Kobieta będąca księżycowym Strzelcem ma dużą potrzebę bycia niezależną, chce wciąż poszerzać swoje umiejętności, ceni sobie u partnera i dzieci wszechstronne wykształcenie.

Mężczyźni

Panowie, których horoskop urodzeniowy ma związek z Księżycem w Strzelcu, uwielbiają podróże i ryzykowne przedsięwzięcia. Odnaleźć w nich można również duszę filozofa, stale poszukują sensu w życiu, czerpią radość z technik medytacyjnych. Księżycowy Strzelec potrafi dokonać rzeczy dla większości niemożliwych, jeśli tylko w nie głęboko wierzy i są one zgodne z jego światopoglądem.

Jak zmienia się Twoja aura

Księżyc w znaku Strzelca na większość ludzi ma zwykle pozytywny wpływ: nastraja optymizmem, napawa nadzieją na lepsze, daje motywację do twórczego działania. W tym okresie możecie czuć wzmożoną potrzebę odbywania dalekich podróży, realizacji przedsięwzięć zawodowych z wielkim rozmachem. Zwróćcie uwagę na to, że czasem możecie czuć się trochę rozkojarzeni, mieć tendencję do przechwalania się swoimi osiągnięciami. Aura będzie sprzyjała nauce, działaniom spontanicznym, jak również charytatywnej pracy na rzecz potrzebujących. Warto mieć świadomość, że kiedy Księżyc tranzytuje w znak Strzelca, możemy czuć się zewsząd prowokowani do podejmowania ryzyka typowego dla innowacyjnych przedsięwzięć. W tym okresie bardzo chcemy mieć wpływ na kształt swojego przyszłego życia, chętnie zawieramy nowe znajomości i zaczynamy wierzyć w nowe idee.

Wpływ na Twoje działania

Księżycowy Strzelec inspiruje do podejmowania nowych inicjatyw, sprawdzania się w nowych zawodach, czy wyzwala w nas nowe pasje. Dla wielu osób ten okres w kalendarzu to życie w ciągłym ruchu, czerpanie przyjemności z dalekich podróży i poznawania obcych kultur. Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły na własny biznes lub od dawna nosicie się z zamiarem zmiany miejsca zamieszkania, warto zdecydować się na to właśnie podczas fazy Księżyca w Strzelcu. W tym okresie zaleca się również uzupełnianie swojego wykształcenia, rozwój kompetencji społecznych albo poszerzanie swoich horyzontów myślowych.

Księżyc w znaku Strzelca wpływ na relacje

Zauważycie u siebie wzmożoną potrzebę relacji z ludźmi, pragnienie spędzenia wolnego czasu w towarzystwie dalszej rodziny lub przyjaciół. W tym okresie warto zawierać nowe znajomości, umawiać się na pierwsze randki, wyznawać miłość bliskiej sercu osobie. Księżycowy Strzelec sprawia, że wzrasta w nas poczucie własnej wartości: czujemy się mądrzy, niezależni i atrakcyjni jak nigdy dotąd. Księżyc w znaku Strzelca może być przyczynkiem do zapoczątkowania flirtu lub nawet gorącego romansu z osobą z innego kręgu kulturowego. Opisywany tutaj czas bywa często kojarzony z płomiennymi uczuciami, wielkimi emocjami, łamaniem konwenansów, prowadzeniem do mezaliansów. Księżyc w znaku Strzelca to przede wszystkim symbol dążenia do niezależności, pokazania się partnerowi jako istoty silnej, bardzo autonomicznej.

Dieta skorelowana z Księżycem w znaku Strzelca

Będziecie mieć apetyt na potrawy mocno przyprawione, niekoniecznie zdrowe. Uważajcie: Wasz organizm będzie miał ochotę na typowe fast foody i dość ryzykowane egzotyczne dania z przydrożnych wietnamskich knajpek.

Księżyc w znaku Strzelca a Twój ubiór

Księżyc w znaku Strzelca sprawi, że będziecie z niechęcią patrzeć na garnitury i garsonki. Wybierajcie stroje sportowe, w których czujecie się wygodnie, ale zadbajcie, by były one dopasowane do Waszej figury. Podczas fazy Księżyca w znaku Strzelca radzimy unikać silnego makijażu, malować paznokcie na pastelowe odcienie, wybierać również prostą i delikatną np. srebrną biżuterię.

Księżyc w znaku Strzelca to dobry czas na

Warto umawiać się na randki i spotkania z przyjaciółmi, załatwiać sprawy w urzędach. Księżyc w znaku Strzelca to doskonały czas na rozpoczęcie jakiegoś kursu gotowania, naukę języków obcych. Naszym zdaniem w tym okresie szalenie intrygujące są debaty polityczne albo naukowe dyskusje z zacięciem filozoficznym.

Księżyc w znaku Strzelca to zła pora na

Kiedy Księżyc jest w znaku Strzelca lepiej nie decydować się na operacje związane z chorobami żył albo okolic ud. Odradzamy powierzanie komuś swoich sekretów, realizację złożonych planów zawodowych. Zdaniem astrologów księżycowy Strzelec bywa trochę sprzymierzeńcem leniuchów – w tym okresie niezbyt korzystnie jest zabierać się również za gruntowne porządki, prace wymagające sporego wysiłku i dużej koncentracji.

Księżyc w znaku Strzelca to doskonała okazja, by odkrywać nowe miejsca, poznawać obce kultury, rozkoszować się ciekawymi lekturami o tematyce podróżniczej. W tym szczególnym okresie będziecie bardzo pobudzeni, wykorzystajcie to do aktywności fizycznej, spotkań z ludźmi, rozwoju duchowego.

Miejcie świadomość, że ludzie urodzeni jako księżycowe Strzelce są pełni słomianego niekiedy zapału. Warto uczyć się od nich zaradności życiowej, pewności siebie, ambicji dotyczących rozwoju osobistego.

Kiedy Księżyc jest w fazie zodiakalnego Strzelca, starajcie się niczym nie rozpraszać swojej uwagi, szanujcie swoich rozmówców, wykonujcie polecone Wam zadania najstaranniej, jak tylko umiecie.

Kategorie Wpisu:

Tagi Wpisu:

Magia Miłość Karma Wróżka Wróżby za darmo Znaki Zodiaku Astrologia Wróżby Żywioły Gwiazdozbiory Energetyka Ciekawostki

Autor:

Wróżbita Oskar

@saleos

Pasjonat współczesnej ezoteryki.

Utworzono:

2021-11-26 22:15:51

Edycja:

2021-11-26 22:15:51

Sprawdź też:

Inne wpisy kategorii Wszystkie wpisy Wszystkie kategorie Wszystkie Tagi

Materiały dostępne w Serwisie WrozbitaOskar.PL są bezpłatne, oraz chronione prawami autorskimi należącymi do Oskara Rybczyńskiego. Nie wyraża się zgody na kopiowanie - czyli kradzież treści zawartych na stronie w żadnym celu. Jeśli chcesz, możesz udostępnić linka do materiału, którym jesteś zainteresowany. Szanuj moją pracę.

Sprawdź teź

Żywioł ziemi
Żywioł Ziemi - znaczenie i charakterystyka
Żywioł ziemi może być także potężnym źródłem ochrony nas samych przed grożącym nam niebezp...
- Czytaj dalej

Księżyc w znaku Strzelca
Księżyc w znaku Strzelca
Czy warto wiedzieć, jakie jest aktualne położenie Księżyca z znakach zodiaku? Zdecydowanie...
- Czytaj dalej

Rok osobisty 2 (drugi)
Rok osobisty 2 (drugi)
Rok Osobisty zwany także Rokiem Indywidualnym możemy obliczyć dodając do siebie dzień i mi...
- Czytaj dalej

runa urodzeniowa
Runy urodzeniowe
Zaproś runy do swojego życia Runy naszego urodzenia są dla nas jak Tkacze Naszych Dusz....
- Czytaj dalej

Klucz wcielenia 9 (dziewięć)
Klucz wcielenia 9 (dziewięć)
Klucz Wcielenia znany pod pojęciem Karmicznego Warunku Wcielenia lub Liczby Wcielenia to b...
- Czytaj dalej

Pełnia Koźlego Księżyca 13 lipca 2022r.
Pełnia Koźlego Księżyca 13 lipca 2022r.
Zdaniem wielu osób lipiec to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku - kojarzymy go z okr...
- Czytaj dalej

Pełnia Księżyca Plonów 10 września 2022r.
Pełnia Księżyca Plonów 10 września 2022 r.
Już całkiem niedługo, bo 10 września będziemy świadkami ostatniej letniej Pełni Księżyca 2...
- Czytaj dalej

Rok osobisty 4 (czwarty)
Rok osobisty 4 (czwarty)
Cyfra związana z Rokiem Osobistym niesie w sobie ważne przesłanie na przyszłość, umożliwia...
- Czytaj dalej

33 Numerologiczna 33
Numerologiczna 33
Symboliczne znaczenie liczby 33 Trzydzieści trzy to bez wątpienia najważniejsza z liczb...
- Czytaj dalej

Czakra Trzeciego Oka
Czakra Trzeciego Oka
Czakra Trzeciego Oka - Charakterystyka powiązania i miejsce Czakra trzeciego oka znajdu...
- Czytaj dalej

Dzień urodzenia 4 (cztery)
Dzień urodzenia 4 (cztery)
Dzień Urodzenia związany z tzw. ,,Liczbą Podświadomości” to zbiór bardzo cennych informacj...
- Czytaj dalej

Droga życia 9 (dziewięć)
Droga życia 9 (dziewięć)
Droga Życia określana również czasem ,,Liczbą przeznaczenia” to wyliczany na podstawie dok...
- Czytaj dalej

Księżyc w znaku Wagi
Księżyc w znaku Wagi
Czy znacie nie tylko datę, ale też dokładną godzinę i miejsce swego urodzenia? Jeśli tak,...
- Czytaj dalej

Tradycje Sylwestrowe i Noworoczne
Tradycje Sylwestrowe i Noworoczne
Sylwester to ostatni dzień starego roku, a zarazem początek nowego. W astrologii jest to w...
- Czytaj dalej

Numerologiczna jedynka 1
Numerologiczna jedynka 1
Symboliczne znaczenie cyfry jeden Jeśli po zsumowaniu ze sobą wszystkich cyfr występują...
- Czytaj dalej

Logowanie

Zaloguj z:

lub

Rejestracja

Bezpieczne płatności dzięki Stripe zapłacisz:

Info: Zapłacisz także automatycznym, szybkim przelewem online i BLIKIEM dzięki integracji z PayNow